Planning ligplaatsreservering

Hier vindt u een overzicht met ligplaatsreserveringen voor de komende periode, geselecteerd op scheepsnaam. Deze reserveringen zijn onder voorbehoud. De ligplaatsen kunt u terugvinden op de pagina met Ligplaatsen.

Ship name Length Berth Arrival Departure
A-ROSA AQUA 135 Westerdoksdijk 19/07/2019 - 09:00 19/07/2019 - 21:00
A-ROSA AQUA 135 CH WHD kop paal 1 17/08/2019 - 06:00 17/08/2019 - 16:00
A-ROSA AQUA 135 Westerdoksdijk 17/08/2019 - 17:00 18/08/2019 - 13:00
A-ROSA AQUA 135 CH WHD kop paal 1 19/07/2019 - 21:00 20/07/2019 - 19:00
A-ROSA AQUA 135 IJRO 1 20/07/2019 - 20:00 21/07/2019 - 13:00
A-ROSA AQUA 135 IJRO 1 02/08/2019 - 09:00 03/08/2019 - 05:00
A-ROSA AQUA 135 CH WHD kop paal 1 03/08/2019 - 06:00 03/08/2019 - 19:00
A-ROSA AQUA 135 Westerdoksdijk 03/08/2019 - 20:00 04/08/2019 - 13:00
A-ROSA AQUA 135 IJRO 1 16/08/2019 - 09:00 17/08/2019 - 05:00
A-ROSA BRAVA 135 IJRO 3 (B) 30/07/2019 - 05:00 30/07/2019 - 23:00
A-ROSA BRAVA 135 IJRO 3 (B) 23/07/2019 - 05:00 23/07/2019 - 23:00
A-ROSA FLORA 135 IJRO 3 (B) 28/07/2019 - 01:00 28/07/2019 - 23:30
A-ROSA SILVA 135 IJRO 1 05/08/2019 - 05:00 05/08/2019 - 23:00
A-ROSA SILVA 135 IJRO 1 29/07/2019 - 05:00 29/07/2019 - 23:00
A-ROSA SILVA 135 IJRO 6 22/07/2019 - 05:00 22/07/2019 - 23:00
ALINA 135 IJRO 1 04/08/2019 - 09:30 05/08/2019 - 02:00
ALINA 135 IJRO 5 (D) 28/07/2019 - 09:30 29/07/2019 - 02:00
ALINA 135 IJRO 2 (A) 21/07/2019 - 09:30 22/07/2019 - 02:00
ALINA 135 IJRO 2 (A) 11/08/2019 - 09:30 12/08/2019 - 02:00
ALLEGRO 105 Bodecentrum Buiten 07/08/2019 - 13:30 08/08/2019 - 09:00
ALLEGRO 105 Bodecentrum Buiten 25/07/2019 - 13:00 26/07/2019 - 08:00
AMABELLA 135 IJRO 3 (B) 16/08/2019 - 13:30 18/08/2019 - 09:00
AMABELLA 135 IJRO 2 (A) 19/07/2019 - 13:30 21/07/2019 - 09:00
AMADANTE 110 IJRW 4 17/07/2019 - 13:30 19/07/2019 - 09:00
AMADEUS BRILLIANT 110 IJRW 4 19/07/2019 - 12:00 21/07/2019 - 08:30
AMADEUS SILVER II 135 IJRO 1 30/07/2019 - 09:00 01/08/2019 - 08:30
AMADEUS SILVER II 135 IJRO 6 14/08/2019 - 06:00 15/08/2019 - 13:30
AMADEUS SILVER III 135 IJRO 5 (D) 05/08/2019 - 17:30 07/08/2019 - 08:30
AMADEUS SILVER III 135 IJRO 5 (D) 22/07/2019 - 12:00 24/07/2019 - 09:00
AMAKRISTINA 135 Westerdoksdijk 04/08/2019 - 08:00 06/08/2019 - 14:00
AMAKRISTINA 135 Westerdoksdijk 21/07/2019 - 08:00 23/07/2019 - 14:00
AMAMORA 135 Westerdoksdijk 28/07/2019 - 08:00 30/07/2019 - 14:00
AMAMORA 135 Westerdoksdijk 11/08/2019 - 08:00 13/08/2019 - 14:00
AMAPRIMA 135 Westerdoksdijk 26/07/2019 - 13:00 28/07/2019 - 14:00
AMAPRIMA 135 Westerdoksdijk 09/08/2019 - 01:00 11/08/2019 - 14:00
AMAREINA 135 IJRO 2 (A) 01/08/2019 - 13:30 03/08/2019 - 09:00
AMASERENA 135 IJRO 4 (C) 17/08/2019 - 13:00 19/08/2019 - 14:00
AMASERENA 135 IJRO 2 (A) 20/07/2019 - 11:30 22/07/2019 - 13:00
AMASERENA 135 IJRO 2 (A) 03/08/2019 - 13:00 05/08/2019 - 14:00
AMASTELLA 135 IJRO 3 (B) 10/08/2019 - 13:30 12/08/2019 - 14:00
AMAVENITA 135 IJRO 1 18/07/2019 - 13:30 20/07/2019 - 09:00
AMAVENITA 135 IJRO 2 (A) 15/08/2019 - 13:30 17/08/2019 - 09:00
AMAVIOLA 135 IJRO 6 27/07/2019 - 13:00 29/07/2019 - 14:00
Amstel Glory 20 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 20/07/2019 - 08:30 20/07/2019 - 09:00
Amstel Jade 19 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 20/07/2019 - 08:30 20/07/2019 - 09:00
ANTONIO BELLUCCI 110 IJRO 5 (D) 20/07/2019 - 08:30 20/07/2019 - 23:00
ANTONIO BELLUCCI 110 IJRW 3 14/08/2019 - 08:00 15/08/2019 - 23:00
ANTONIO BELLUCCI 110 IJRW 3 03/08/2019 - 08:30 03/08/2019 - 23:00
Aurora 39 Bodecentrum Buiten 31/07/2019 - 13:00 01/08/2019 - 07:00
AVALON ARTISTRY II 110 Javakade LP 1 20/07/2019 - 07:00 22/07/2019 - 13:30
AVALON EXPRESSION 135 IJRO 6 05/08/2019 - 07:00 07/08/2019 - 13:30
AVALON EXPRESSION 135 IJRO 2 (A) 22/07/2019 - 07:00 24/07/2019 - 13:30
AVALON IMAGERY II 110 IJRO 6 24/07/2019 - 07:00 26/07/2019 - 13:30
AVALON PANORAMA 135 IJRO 3 (B) 19/07/2019 - 04:00 21/07/2019 - 13:30
AVALON PANORAMA 135 IJRW 6 02/08/2019 - 07:00 04/08/2019 - 21:00
AVALON PANORAMA 135 IJRW 6 16/08/2019 - 04:00 18/08/2019 - 13:30
AVALON TRANQUILITY II 110 IJRW 4 01/08/2019 - 07:00 03/08/2019 - 13:30
AVALON VISIONARY 110 IJRW 3 01/08/2019 - 07:00 03/08/2019 - 13:30
AVALON VISTA 135 IJRO 6 09/08/2019 - 07:00 11/08/2019 - 13:30
AVALON VISTA 135 IJRO 5 (D) 26/07/2019 - 07:00 28/07/2019 - 13:30
AZOLLA 77 Tolhuis LP 1 17/08/2019 - 13:00 18/08/2019 - 09:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 27/07/2019 - 14:00 27/07/2019 - 16:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 27/07/2019 - 22:30 28/07/2019 - 00:00
boot 4 25 Steiger 14 Binnenkant 11/08/2019 - 16:45 11/08/2019 - 17:00
boot 4 25 Steiger 14 Binnenkant 11/08/2019 - 20:45 11/08/2019 - 21:30
boot 8 37 Steiger 14 Binnenkant 17/08/2019 - 18:00 17/08/2019 - 19:00
boot 8 37 Steiger 14 Binnenkant 17/08/2019 - 20:30 17/08/2019 - 22:00
Bounty 29 Steiger 14 Binnenkant 19/07/2019 - 10:30 19/07/2019 - 11:30
CARMEN 109 IJRW 4 16/08/2019 - 17:00 19/08/2019 - 14:00
CARMEN 109 IJRO 6 19/07/2019 - 11:30 21/07/2019 - 14:00
CARMEN 109 IJRO 6 01/08/2019 - 17:00 04/08/2019 - 23:55
Claes Horn 26 Zaanse Schans 28/07/2019 - 15:00 28/07/2019 - 17:00
Claes Horn 26 Zaanse Schans 11/08/2019 - 15:00 11/08/2019 - 17:00
Clair de Lune 34 Zaanse Schans 20/07/2019 - 12:00 21/07/2019 - 10:00
Crucebelle 115 IJRW 3 04/08/2019 - 07:00 04/08/2019 - 12:00
Crucebelle 115 IJRO 1 03/08/2019 - 13:00 03/08/2019 - 19:00
Crucebelle 115 CH WHD kop paal 6 03/08/2019 - 19:00 04/08/2019 - 07:00
CRYSTAL BACH 135 IJRO 2 (A) 28/07/2019 - 09:00 30/07/2019 - 14:00
CRYSTAL BACH 135 IJRO 3 (B) 08/08/2019 - 04:00 09/08/2019 - 13:00
CRYSTAL DEBUSSY 135 IJRO 4 (C) 08/08/2019 - 09:00 11/08/2019 - 14:00
CRYSTAL DEBUSSY 135 IJRO 1 22/07/2019 - 09:00 25/07/2019 - 14:00
CRYSTAL MAHLER 135 IJRO 2 (A) 07/08/2019 - 09:00 09/08/2019 - 13:00
De Amsterdam 95 IJRW 6 26/07/2019 - 13:00 28/07/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 18/07/2019 - 19:30 19/07/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 IJRO 6 16/08/2019 - 13:00 18/08/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 IJRW 6 19/07/2019 - 13:00 21/07/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 IJRO 5 (D) 07/08/2019 - 19:00 08/08/2019 - 07:00
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 08/08/2019 - 08:00 08/08/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 08/08/2019 - 19:30 09/08/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 Javakade LP 1 09/08/2019 - 13:00 11/08/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 IJRW 3 31/07/2019 - 19:00 01/08/2019 - 07:00
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 01/08/2019 - 08:00 01/08/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 01/08/2019 - 19:30 02/08/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 IJRW 3 24/07/2019 - 19:00 25/07/2019 - 07:00
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 25/07/2019 - 08:00 25/07/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 Javakade LP 1 02/08/2019 - 13:00 04/08/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 IJRO 1 14/08/2019 - 19:00 15/08/2019 - 07:00
De Amsterdam 95 Prins Hendrikkade 1 25/07/2019 - 19:30 26/07/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 15/08/2019 - 08:00 15/08/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 15/08/2019 - 19:30 16/08/2019 - 11:30
DE HOLLAND 78 IJRW 5 16/08/2019 - 13:00 18/08/2019 - 07:00
DE HOLLAND 78 Prins Hendrikkade 2 04/08/2019 - 08:30 04/08/2019 - 09:30
DE HOLLAND 78 Tolhuis LP 2 19/07/2019 - 13:00 21/07/2019 - 07:00
DE HOLLAND 78 Prins Hendrikkade 2 28/07/2019 - 11:00 29/07/2019 - 10:00
DE HOLLAND 78 Prins Hendrikkade 1 21/07/2019 - 08:30 21/07/2019 - 09:30
DE HOLLAND 78 Javakade LP 1 09/08/2019 - 13:00 11/08/2019 - 07:00
DE HOLLAND 78 Prins Hendrikkade 2 11/08/2019 - 08:30 11/08/2019 - 09:30
DE HOLLAND 78 Tolhuis LP 2 02/08/2019 - 13:00 04/08/2019 - 07:00
DE HOLLAND 78 Azartplein 26/07/2019 - 12:00 28/07/2019 - 10:00
DE NASSAU 71 Azartplein 16/08/2019 - 12:00 17/08/2019 - 14:00
DE NASSAU 71 Azartplein 19/07/2019 - 12:00 20/07/2019 - 14:00
DE NASSAU 71 Prins Hendrikkade 2 04/08/2019 - 19:30 05/08/2019 - 09:15
DE NASSAU 71 Tolhuis LP 1 05/08/2019 - 11:00 06/08/2019 - 06:30
DE NASSAU 71 Azartplein 09/08/2019 - 19:00 10/08/2019 - 14:00
DE NASSAU 71 Azartplein 02/08/2019 - 12:00 03/08/2019 - 19:00
DE NASSAU 71 Azartplein 26/07/2019 - 12:00 27/07/2019 - 14:00
DE ZONNEBLOEM 116 IJRW 4 25/07/2019 - 12:00 26/07/2019 - 05:00
DE ZONNEBLOEM 116 IJRO 1 15/08/2019 - 13:00 16/08/2019 - 05:00
DOUCE FRANCE 110 IJRW 4 07/08/2019 - 03:00 09/08/2019 - 20:00
DOUCE FRANCE 110 IJRW 4 22/07/2019 - 03:00 24/07/2019 - 20:00
DUTCH MELODY 110 IJRW 3 08/08/2019 - 19:00 11/08/2019 - 15:00
DUTCH MELODY 110 IJRW 3 25/07/2019 - 19:00 28/07/2019 - 15:00
EDELWEISS 110 IJRW 4 06/08/2019 - 07:30 06/08/2019 - 20:00
EDELWEISS 110 IJRW 3 29/07/2019 - 07:30 29/07/2019 - 20:00
EDELWEISS 110 IJRW 4 14/08/2019 - 07:30 14/08/2019 - 20:00
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 26/07/2019 - 13:30 26/07/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 26/07/2019 - 15:30 26/07/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 26/07/2019 - 17:30 26/07/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 04/08/2019 - 09:30 04/08/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 19/07/2019 - 09:30 19/07/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 04/08/2019 - 11:30 04/08/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 04/08/2019 - 13:30 04/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 19/07/2019 - 11:30 19/07/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 04/08/2019 - 15:30 04/08/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 04/08/2019 - 17:30 04/08/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 27/07/2019 - 09:30 27/07/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 27/07/2019 - 11:30 27/07/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 27/07/2019 - 13:30 27/07/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 19/07/2019 - 13:30 19/07/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 19/07/2019 - 15:30 19/07/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 27/07/2019 - 15:30 27/07/2019 - 16:00
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 19/07/2019 - 17:30 19/07/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 27/07/2019 - 17:30 27/07/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 20/07/2019 - 09:30 20/07/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 20/07/2019 - 11:30 20/07/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 20/07/2019 - 13:30 20/07/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 20/07/2019 - 15:30 20/07/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 28/07/2019 - 09:30 28/07/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 20/07/2019 - 17:30 20/07/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 28/07/2019 - 11:30 28/07/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 08/08/2019 - 09:30 08/08/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 28/07/2019 - 13:30 28/07/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 08/08/2019 - 11:30 08/08/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 08/08/2019 - 13:30 08/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 08/08/2019 - 15:30 08/08/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 08/08/2019 - 17:30 08/08/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 28/07/2019 - 15:30 28/07/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 28/07/2019 - 17:30 28/07/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 09/08/2019 - 09:30 09/08/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 09/08/2019 - 11:30 09/08/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 21/07/2019 - 09:30 21/07/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 09/08/2019 - 13:30 09/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 21/07/2019 - 11:30 21/07/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 09/08/2019 - 15:30 09/08/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 21/07/2019 - 13:30 21/07/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 09/08/2019 - 17:30 09/08/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 21/07/2019 - 15:30 21/07/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 21/07/2019 - 17:30 21/07/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 10/08/2019 - 09:30 10/08/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 10/08/2019 - 11:30 10/08/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 10/08/2019 - 13:30 10/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 01/08/2019 - 09:30 01/08/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 10/08/2019 - 15:30 10/08/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 01/08/2019 - 11:30 01/08/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 10/08/2019 - 17:30 10/08/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 01/08/2019 - 13:30 01/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 01/08/2019 - 15:30 01/08/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 01/08/2019 - 17:30 01/08/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 02/08/2019 - 09:30 02/08/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 02/08/2019 - 11:30 02/08/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 25/07/2019 - 09:30 25/07/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 25/07/2019 - 11:30 25/07/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 02/08/2019 - 13:30 02/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 25/07/2019 - 13:30 25/07/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 02/08/2019 - 15:30 02/08/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 25/07/2019 - 15:30 25/07/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 02/08/2019 - 17:30 02/08/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 25/07/2019 - 17:30 25/07/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 03/08/2019 - 09:30 03/08/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 03/08/2019 - 11:30 03/08/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 03/08/2019 - 13:30 03/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 26/07/2019 - 09:30 26/07/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 03/08/2019 - 15:30 03/08/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 03/08/2019 - 17:30 03/08/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Buitenkant 26/07/2019 - 11:30 26/07/2019 - 12:30
Elvira 30 Steiger 14 Binnenkant 21/07/2019 - 10:45 21/07/2019 - 11:15
Elvira 30 Steiger 14 Binnenkant 21/07/2019 - 14:00 21/07/2019 - 14:30
Elvira 30 Steiger 14 Buitenkant 21/07/2019 - 15:30 21/07/2019 - 16:00
EMERALD DESTINY 135 IJRO 4 (C) 21/07/2019 - 08:30 23/07/2019 - 12:30
EMERALD SUN 135 IJRO 2 (A) 26/07/2019 - 09:00 27/07/2019 - 17:00
ESPRIT 110 IJRW 4 10/08/2019 - 09:00 12/08/2019 - 08:30
EXCELLENCE ALLEGRA 135 IJRO 5 (D) 08/08/2019 - 07:30 08/08/2019 - 19:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 IJRO 2 (A) 31/07/2019 - 07:30 31/07/2019 - 19:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 IJRO 3 (B) 23/07/2019 - 07:30 23/07/2019 - 19:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 IJRO 4 (C) 16/08/2019 - 07:30 16/08/2019 - 19:00
EXCELLENCE COUNTESS 135 IJRO 3 (B) 31/07/2019 - 04:00 01/08/2019 - 08:00
EXCELLENCE COUNTESS 135 IJRO 1 09/08/2019 - 21:00 10/08/2019 - 13:00
EXCELLENCE COUNTESS 135 IJRO 1 25/07/2019 - 21:00 26/07/2019 - 13:00
EXCELLENCE COUNTESS 135 IJRO 3 (B) 15/08/2019 - 04:00 16/08/2019 - 08:00
EXCELLENCE PEARL 82 IJRW 2 26/07/2019 - 16:30 27/07/2019 - 10:00
FLUVIUS 70 Tolhuis LP 2 09/08/2019 - 11:30 10/08/2019 - 14:00
FLUVIUS 70 Tolhuis LP 2 26/07/2019 - 11:30 27/07/2019 - 14:00
Flying Enterprise 23 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 21/07/2019 - 08:00 21/07/2019 - 08:30
FREDERIC CHOPIN 83 Steiger nabij Julianabrug 05/08/2019 - 13:00 05/08/2019 - 13:30
FREDERIC CHOPIN 83 IJRW 2 05/08/2019 - 15:30 07/08/2019 - 12:30
FREDERIC CHOPIN 83 Steiger nabij Julianabrug 07/08/2019 - 14:30 07/08/2019 - 15:00
GERARD SCHMITTER 110 IJRW 5 18/07/2019 - 13:00 19/07/2019 - 23:00
GERARD SCHMITTER 110 IJRW 3 17/08/2019 - 13:00 18/08/2019 - 23:00
GERARD SCHMITTER 110 IJRW 3 25/07/2019 - 14:00 27/07/2019 - 23:00
GRACE 135 IJRO 4 (C) 28/07/2019 - 09:00 30/07/2019 - 18:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 17/08/2019 - 18:30 17/08/2019 - 19:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 17/08/2019 - 22:00 17/08/2019 - 22:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 27/07/2019 - 18:30 27/07/2019 - 19:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 27/07/2019 - 22:00 27/07/2019 - 22:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 20/07/2019 - 18:30 20/07/2019 - 19:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 20/07/2019 - 22:00 20/07/2019 - 22:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 22/07/2019 - 00:00 23/07/2019 - 00:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 10/08/2019 - 18:30 10/08/2019 - 19:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 22/07/2019 - 16:45 22/07/2019 - 17:15
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 10/08/2019 - 22:00 10/08/2019 - 22:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 22/07/2019 - 19:30 22/07/2019 - 20:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 11/08/2019 - 13:30 11/08/2019 - 14:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 11/08/2019 - 17:00 11/08/2019 - 17:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 03/08/2019 - 18:30 03/08/2019 - 19:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 03/08/2019 - 22:00 03/08/2019 - 22:30
HORIZON 80 Bodecentrum Buiten 26/07/2019 - 17:00 27/07/2019 - 12:30
HORIZON 80 Bodecentrum Buiten 03/08/2019 - 10:00 03/08/2019 - 13:00
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 04/08/2019 - 10:45 04/08/2019 - 11:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 04/08/2019 - 14:00 04/08/2019 - 14:30
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 04/08/2019 - 15:30 04/08/2019 - 16:00
IJveer XI 23 Steiger 14 Buitenkant 28/07/2019 - 10:45 28/07/2019 - 11:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 28/07/2019 - 14:00 28/07/2019 - 14:30
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 28/07/2019 - 15:30 28/07/2019 - 16:00
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 11/08/2019 - 10:45 11/08/2019 - 11:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 11/08/2019 - 14:00 11/08/2019 - 14:30
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 11/08/2019 - 15:30 11/08/2019 - 16:00
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 16/08/2019 - 12:00 16/08/2019 - 12:30
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 16/08/2019 - 16:00 16/08/2019 - 16:30
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 19/07/2019 - 12:00 19/07/2019 - 12:30
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 19/07/2019 - 16:00 19/07/2019 - 16:30
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 02/08/2019 - 12:00 02/08/2019 - 12:30
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 02/08/2019 - 16:00 02/08/2019 - 16:30
INSPIRE 135 IJRO 3 (B) 21/07/2019 - 11:30 23/07/2019 - 08:30
INSPIRE 135 IJRO 3 (B) 04/08/2019 - 01:00 06/08/2019 - 08:30
JOHANNES BRAHMS 82 Javakade LP 1 17/08/2019 - 19:00 20/08/2019 - 13:00
JOHANNES BRAHMS 82 Tolhuis LP 1 29/07/2019 - 13:00 30/07/2019 - 18:30
KLIMT 110 IJRW 5 20/07/2019 - 07:00 22/07/2019 - 12:00
KLIMT 110 IJRO 5 (D) 11/08/2019 - 07:00 13/08/2019 - 12:00
LEONORA 110 IJRW 4 29/07/2019 - 13:00 31/07/2019 - 05:00
MAGNIFIQUE III 69 Bodecentrum Buiten 27/07/2019 - 19:00 28/07/2019 - 13:30
MAGNIFIQUE III 69 Bodecentrum Buiten 20/07/2019 - 19:00 21/07/2019 - 13:30
Michelangelo 21 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 21/07/2019 - 08:00 21/07/2019 - 08:30
MONARCH COUNTESS 110 IJRW 4 27/07/2019 - 07:30 29/07/2019 - 13:00
MONARCH COUNTESS 110 IJRW 4 10/08/2019 - 07:30 12/08/2019 - 13:00
MONARCH DUCHESS 110 IJRO 6 17/07/2019 - 09:00 19/07/2019 - 18:00
MONARCH DUCHESS 110 IJRW 4 14/08/2019 - 09:00 16/08/2019 - 18:00
MONARCH GOVERNESS 110 IJRW 4 31/07/2019 - 09:00 02/08/2019 - 18:00
MS ALEMANNIA 110 IJRW 4 20/07/2019 - 07:30 20/07/2019 - 23:00
MS ALEMANNIA 110 IJRW 5 01/08/2019 - 07:30 01/08/2019 - 23:00
MS ALEMANNIA 110 IJRW 4 26/07/2019 - 07:30 26/07/2019 - 23:00
MS CRUCEVITA 104 IJRW 3 30/07/2019 - 15:00 01/08/2019 - 23:00
MS CRUCEVITA 104 IJRW 5 13/08/2019 - 15:00 15/08/2019 - 23:00
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 26/07/2019 - 17:30 26/07/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 26/07/2019 - 21:30 26/07/2019 - 23:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 04/08/2019 - 17:30 04/08/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 04/08/2019 - 21:00 04/08/2019 - 23:00
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 19/07/2019 - 17:30 19/07/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 27/07/2019 - 17:30 27/07/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 19/07/2019 - 21:30 19/07/2019 - 23:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 27/07/2019 - 21:30 27/07/2019 - 23:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 20/07/2019 - 17:30 20/07/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 20/07/2019 - 21:30 20/07/2019 - 23:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 28/07/2019 - 17:30 28/07/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 28/07/2019 - 21:30 28/07/2019 - 23:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 21/07/2019 - 14:00 21/07/2019 - 16:00
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 21/07/2019 - 18:00 21/07/2019 - 20:00
MS Johann Strauss 110 IJRW 5 28/07/2019 - 01:00 29/07/2019 - 14:00
MS Johann Strauss 110 IJRO 5 (D) 10/08/2019 - 08:00 11/08/2019 - 18:00
MS Johann Strauss 110 IJRW 3 23/07/2019 - 07:00 23/07/2019 - 20:00
MS ROUSSE PRESTIGE 110 Javakade LP 1 24/07/2019 - 06:30 24/07/2019 - 23:30
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 2 16/08/2019 - 12:30 18/08/2019 - 09:30
MS SIR WINSTON 67 Prins Hendrikkade 1 04/08/2019 - 10:30 04/08/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 19/07/2019 - 12:30 21/07/2019 - 09:30
MS SIR WINSTON 67 Prins Hendrikkade 1 28/07/2019 - 10:30 28/07/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 09/08/2019 - 12:30 11/08/2019 - 09:30
MS SIR WINSTON 67 Prins Hendrikkade 1 21/07/2019 - 10:30 21/07/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Prins Hendrikkade 1 11/08/2019 - 10:30 11/08/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 02/08/2019 - 12:30 04/08/2019 - 09:30
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 26/07/2019 - 12:30 28/07/2019 - 09:30
Prins Willem Alexander 85 Prins Hendrikkade 1 13/08/2019 - 14:00 14/08/2019 - 08:00
REX RHENI 91 IJRW 3 05/08/2019 - 12:00 08/08/2019 - 09:00
REX RHENI 91 IJRW 3 12/08/2019 - 01:00 13/08/2019 - 19:00
RHEIN MELODIE 132 IJRO 3 (B) 27/07/2019 - 08:00 27/07/2019 - 23:59
RHEIN MELODIE 132 IJRO 3 (B) 07/08/2019 - 08:00 07/08/2019 - 23:59
RHEIN MELODIE 132 IJRO 2 (A) 10/08/2019 - 08:00 10/08/2019 - 23:59
RHEIN MELODIE 132 IJRO 5 (D) 24/07/2019 - 08:00 24/07/2019 - 23:59
RHEIN SYMPHONIE 132 IJRO 3 (B) 26/07/2019 - 20:15 27/07/2019 - 14:00
RHEIN SYMPHONIE 132 Bodecentrum Buiten 27/07/2019 - 15:30 27/07/2019 - 19:00
RHEIN SYMPHONIE 132 IJRO 6 30/07/2019 - 08:00 30/07/2019 - 23:00
RHEIN SYMPHONIE 132 Prins Hendrikkade 1 25/07/2019 - 15:30 25/07/2019 - 19:30
RIVER ADAGIO 126 IJRO 1 06/08/2019 - 08:00 08/08/2019 - 14:00
RIVER DUCHESS 110 IJRW 4 27/07/2019 - 05:00 29/07/2019 - 16:15
RIVER EMPRESS 110 IJRW 3 19/07/2019 - 05:00 19/07/2019 - 16:00
RIVER EMPRESS 110 IJRW 3 02/08/2019 - 05:00 02/08/2019 - 16:00
RIVER EMPRESS 110 IJRW 3 16/08/2019 - 05:00 16/08/2019 - 16:00
RIVER NAVIGATOR 110 IJRW 3 09/08/2019 - 08:00 11/08/2019 - 12:00
RIVER PRINCESS 110 IJRW 3 20/07/2019 - 07:30 22/07/2019 - 13:30
RIVER RHAPSODY 110 Javakade LP 1 20/07/2019 - 08:00 21/07/2019 - 18:00
RIVER VOYAGER 135 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 23/07/2019 - 06:00 24/07/2019 - 23:00
ROYAL CROWN 110 IJRW 4 05/08/2019 - 02:00 05/08/2019 - 23:59
ROYAL CROWN 110 IJRW 3 28/07/2019 - 17:00 29/07/2019 - 02:00
S.S. ANTOINETTE 135 IJRO 1 28/07/2019 - 05:00 28/07/2019 - 16:00
S.S. ANTOINETTE 135 IJRO 1 11/08/2019 - 05:00 11/08/2019 - 16:00
Scenic Crystal 135 IJRO 2 (A) 13/08/2019 - 08:30 15/08/2019 - 12:15
SCENIC JADE 135 IJRW 6 21/07/2019 - 08:30 23/07/2019 - 12:15
SCENIC JEWEL 135 IJRO 4 (C) 04/08/2019 - 08:30 06/08/2019 - 12:15
SCENIC OPAL 130 IJRO 3 (B) 23/07/2019 - 08:30 25/07/2019 - 12:15
SERENA 90 IJRW 2 16/08/2019 - 12:00 17/08/2019 - 17:30
SERENA 90 IJRW 2 19/07/2019 - 12:00 20/07/2019 - 17:30
SERENA 90 IJRW 2 09/08/2019 - 12:00 10/08/2019 - 17:30
SERENA 90 IJRW 2 02/08/2019 - 12:00 03/08/2019 - 17:30
SERENA 90 IJRW 5 26/07/2019 - 12:00 27/07/2019 - 17:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 26/07/2019 - 19:30 26/07/2019 - 21:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 27/07/2019 - 01:00 27/07/2019 - 03:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 27/07/2019 - 16:00 27/07/2019 - 17:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 27/07/2019 - 21:00 27/07/2019 - 23:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 27/07/2019 - 23:00 28/07/2019 - 01:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 28/07/2019 - 05:30 28/07/2019 - 07:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 20/07/2019 - 21:30 20/07/2019 - 23:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 28/07/2019 - 15:30 28/07/2019 - 17:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 21/07/2019 - 03:00 21/07/2019 - 05:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 28/07/2019 - 21:00 28/07/2019 - 23:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 21/07/2019 - 14:30 21/07/2019 - 16:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 21/07/2019 - 20:00 21/07/2019 - 22:00
SWISS CRYSTAL 101 IJRW 4 04/08/2019 - 09:00 05/08/2019 - 21:00
SWISS TIARA 110 IJRO 4 (C) 27/07/2019 - 06:00 27/07/2019 - 18:00
SWISS TIARA 110 IJRO 5 (D) 20/07/2019 - 06:00 20/07/2019 - 18:00
SWISS TIARA 110 IJRW 5 02/08/2019 - 08:00 02/08/2019 - 22:00
SWITZERLAND II 100 Javakade LP 1 26/07/2019 - 16:00 30/07/2019 - 12:30
SWITZERLAND II 100 IJRW 5 09/08/2019 - 16:00 13/08/2019 - 12:30
THE A 110 IJRW 3 18/07/2019 - 21:00 22/07/2019 - 07:00
THE A 110 IJRO 6 01/08/2019 - 21:00 05/08/2019 - 07:00
TRAVELMARVEL DIAMOND 135 IJRO 4 (C) 21/07/2019 - 12:00 23/07/2019 - 08:45
TRAVELMARVEL JEWEL 135 IJRO 4 (C) 04/08/2019 - 12:00 06/08/2019 - 08:45
TRAVELMARVEL SAPPHIRE 135 IJRO 3 (B) 01/08/2019 - 12:00 03/08/2019 - 08:45
TREASURES 110 IJRW 5 07/08/2019 - 09:00 09/08/2019 - 08:30
VIKING AEGIR 135 IJRO 2 (A) 31/07/2019 - 04:00 31/07/2019 - 23:55
VIKING ALRUNA 135 IJRO 5 (D) 17/08/2019 - 02:00 17/08/2019 - 23:30
VIKING ALRUNA 135 IJRO 4 (C) 20/07/2019 - 02:00 20/07/2019 - 23:30
VIKING ALRUNA 135 IJRO 5 (D) 03/08/2019 - 02:00 03/08/2019 - 23:30
VIKING BALDUR 135 IJRO 2 (A) 04/08/2019 - 04:00 04/08/2019 - 23:55
VIKING BRAGI 135 IJRO 2 (A) 27/07/2019 - 04:00 27/07/2019 - 23:55
VIKING BRAGI 135 IJRW 6 10/08/2019 - 04:00 10/08/2019 - 23:55
VIKING EINAR 135 IJRW 6 07/08/2019 - 02:00 07/08/2019 - 23:30
VIKING EINAR 135 IJRW 6 24/07/2019 - 02:00 24/07/2019 - 23:30
VIKING EIR 135 IJRO 4 (C) 19/07/2019 - 02:00 19/07/2019 - 23:30
VIKING EIR 135 IJRO 5 (D) 02/08/2019 - 02:00 02/08/2019 - 23:30
VIKING EIR 135 IJRO 5 (D) 16/08/2019 - 02:00 16/08/2019 - 23:30
VIKING EISTLA 135 IJRO 3 (B) 09/08/2019 - 02:00 11/08/2019 - 09:00
VIKING EISTLA 135 IJRO 4 (C) 23/07/2019 - 07:00 25/07/2019 - 09:00
VIKING EMBLA 135 IJRO 4 (C) 14/08/2019 - 04:00 14/08/2019 - 23:55
VIKING FREYA 135 IJRO 5 (D) 15/08/2019 - 23:00 18/08/2019 - 23:30
VIKING GEFJON 135 IJRO 2 (A) 06/08/2019 - 04:00 06/08/2019 - 23:55
VIKING HERJA 135 IJRW 6 30/07/2019 - 02:00 30/07/2019 - 23:30
VIKING HERJA 135 IJRO 1 13/08/2019 - 02:00 13/08/2019 - 23:30
VIKING HLIN 135 IJRO 5 (D) 04/08/2019 - 01:00 04/08/2019 - 23:30
VIKING HLIN 135 IJRO 5 (D) 21/07/2019 - 01:00 21/07/2019 - 23:30
VIKING KARA 135 IJRO 2 (A) 28/07/2019 - 02:00 28/07/2019 - 23:30
VIKING KARA 135 IJRW 6 11/08/2019 - 02:00 11/08/2019 - 23:30
VIKING LOFN 135 IJRO 5 (D) 01/08/2019 - 02:00 01/08/2019 - 23:30
VIKING LOFN 135 IJRO 4 (C) 15/08/2019 - 02:00 15/08/2019 - 23:30
VIKING MAGNI 135 IJRO 5 (D) 21/07/2019 - 04:00 21/07/2019 - 23:55
VIKING MANI 135 IJRO 4 (C) 09/08/2019 - 02:00 09/08/2019 - 23:30
VIKING MANI 135 IJRO 4 (C) 26/07/2019 - 02:00 26/07/2019 - 23:30
VIKING MIMIR 135 IJRO 5 (D) 19/07/2019 - 04:00 19/07/2019 - 23:55
VIKING MODI 135 IJRO 5 (D) 22/07/2019 - 04:00 22/07/2019 - 23:55
VIKING SIGRUN 135 IJRW 6 31/07/2019 - 02:00 31/07/2019 - 23:30
VIKING SIGRUN 135 IJRO 3 (B) 14/08/2019 - 02:00 14/08/2019 - 23:30
VIKING SIGYN 135 IJRO 6 23/07/2019 - 04:00 23/07/2019 - 23:55
VIKING SKIRNIR 135 IJRW 6 05/08/2019 - 04:00 05/08/2019 - 23:55
VIKING TIALFI 135 IJRO 5 (D) 27/07/2019 - 02:00 27/07/2019 - 23:30
VIKING TIALFI 135 IJRO 4 (C) 10/08/2019 - 02:00 10/08/2019 - 23:30
VIKING ULLUR 135 IJRW 6 06/08/2019 - 02:00 06/08/2019 - 23:30
VIKING ULLUR 135 IJRO 6 23/07/2019 - 02:00 23/07/2019 - 23:30
VIKING VALI 135 IJRO 4 (C) 08/08/2019 - 04:00 08/08/2019 - 23:55
VIKING VALI 135 IJRO 5 (D) 25/07/2019 - 04:00 25/07/2019 - 23:55
VIKING VIDAR 135 IJRO 6 08/08/2019 - 02:00 08/08/2019 - 23:30
VIKING VIDAR 135 IJRO 2 (A) 25/07/2019 - 02:00 25/07/2019 - 23:30
VIKING VILI 135 IJRO 4 (C) 02/08/2019 - 04:00 02/08/2019 - 23:55
VIKING VILI 135 IJRO 2 (A) 16/08/2019 - 04:00 16/08/2019 - 23:55
VISTA STAR 135 IJRO 4 (C) 07/08/2019 - 10:00 08/08/2019 - 04:30
VISTA STAR 135 IJRO 4 (C) 31/07/2019 - 10:00 01/08/2019 - 04:30
VISTA STAR 135 IJRO 6 31/07/2019 - 10:00 01/08/2019 - 04:30
Wim Sonneveld 23 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 21/07/2019 - 08:00 21/07/2019 - 08:30