Planning ligplaatsreservering

Hier vindt u een overzicht met ligplaatsreserveringen voor de komende periode, geselecteerd op scheepsnaam. Deze reserveringen zijn onder voorbehoud. De ligplaatsen kunt u terugvinden op de pagina met Ligplaatsen.

Ship name Length Berth Arrival Departure
A-ROSA AQUA 135 IJRO 1 13/10/2019 - 09:00 13/10/2019 - 23:00
A-ROSA BRAVA 135 IJRO 4 (C) 30/09/2019 - 06:00 30/09/2019 - 19:00
A-ROSA BRAVA 135 IJRO 2 (A) 15/10/2019 - 05:00 15/10/2019 - 23:00
A-ROSA BRAVA 135 IJRO 1 08/10/2019 - 05:00 08/10/2019 - 23:00
A-ROSA SILVA 135 IJRO 6 30/09/2019 - 05:00 30/09/2019 - 23:00
A-ROSA SILVA 135 IJRO 1 14/10/2019 - 05:00 14/10/2019 - 23:00
A-ROSA SILVA 135 IJRO 1 23/09/2019 - 05:00 23/09/2019 - 23:00
A-ROSA SILVA 135 IJRO 1 07/10/2019 - 05:00 07/10/2019 - 23:00
Abel Tasman 54 IJRW 4 21/09/2019 - 21:00 21/09/2019 - 23:00
Adeline 20 Zaanse Schans 22/09/2019 - 12:45 22/09/2019 - 13:15
ALINA 135 IJRO 2 (A) 29/09/2019 - 09:30 30/09/2019 - 02:00
ALINA 135 IJRO 2 (A) 13/10/2019 - 09:30 14/10/2019 - 02:00
ALINA 135 IJRO 6 22/09/2019 - 09:30 23/09/2019 - 02:00
ALINA 135 IJRO 2 (A) 06/10/2019 - 09:30 07/10/2019 - 02:00
AMABELLA 135 IJRO 4 (C) 11/10/2019 - 13:30 13/10/2019 - 09:00
AMADEUS ROYAL 109 IJRW 3 03/10/2019 - 05:00 04/10/2019 - 09:30
AMADEUS ROYAL 109 IJRW 3 17/10/2019 - 10:00 19/10/2019 - 13:00
AMADEUS SILVER III 135 IJRO 5 (D) 30/09/2019 - 08:00 02/10/2019 - 08:30
AMADEUS SYMPHONY 110 IJRW 4 17/10/2019 - 17:30 19/10/2019 - 08:30
AMAKRISTINA 135 Westerdoksdijk 29/09/2019 - 13:00 01/10/2019 - 14:00
AMAKRISTINA 135 Westerdoksdijk 13/10/2019 - 13:00 15/10/2019 - 14:00
AMAMORA 135 Westerdoksdijk 22/09/2019 - 13:00 24/09/2019 - 14:00
AMAMORA 135 Westerdoksdijk 06/10/2019 - 08:00 08/10/2019 - 14:00
AMAPRIMA 135 Westerdoksdijk 11/10/2019 - 13:00 13/10/2019 - 14:00
AMAPRIMA 135 Westerdoksdijk 27/09/2019 - 13:00 29/09/2019 - 14:00
AMASERENA 135 IJRO 2 (A) 28/09/2019 - 12:00 30/09/2019 - 14:00
AMASERENA 135 IJRO 3 (B) 12/10/2019 - 13:00 13/10/2019 - 13:00
AMASTELLA 135 IJRO 6 19/10/2019 - 13:00 21/10/2019 - 14:00
AMASTELLA 135 IJRO 3 (B) 05/10/2019 - 13:30 07/10/2019 - 14:00
AMAVENITA 135 IJRO 2 (A) 10/10/2019 - 13:30 12/10/2019 - 09:00
AMAVENITA 135 IJRO 1 26/09/2019 - 13:30 28/09/2019 - 09:00
AMAVERDE 135 IJRO 2 (A) 27/09/2019 - 13:30 29/09/2019 - 09:00
AMAVIOLA 135 IJRO 2 (A) 21/09/2019 - 13:00 23/09/2019 - 14:00
ANESHA 135 PTA, LP 1 SB (pl 32 - hoger) 19/10/2019 - 10:00 19/10/2019 - 23:30
ANESHA 135 IJRO 3 (B) 16/10/2019 - 10:00 16/10/2019 - 23:30
ANNA KATHARINA 135 IJRW 6 30/09/2019 - 09:30 01/10/2019 - 02:00
ANNA KATHARINA 135 IJRW 6 23/09/2019 - 09:30 24/09/2019 - 02:00
ASARA 135 IJRO 1 09/10/2019 - 09:30 09/10/2019 - 23:59
ASARA 135 IJRO 1 19/10/2019 - 09:30 19/10/2019 - 23:59
ASARA 135 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 29/09/2019 - 09:30 29/09/2019 - 23:59
ASARA 135 IJRO 2 (A) 14/10/2019 - 09:30 14/10/2019 - 23:59
ASARA 135 IJRO 3 (B) 24/09/2019 - 09:30 24/09/2019 - 23:59
ASARA 135 IJRO 2 (A) 04/10/2019 - 09:30 04/10/2019 - 23:59
AURELIA 1 110 IJRW 3 09/10/2019 - 09:00 09/10/2019 - 23:59
AURELIA 1 110 IJRW 3 16/10/2019 - 09:00 16/10/2019 - 23:59
AVALON ARTISTRY II 110 IJRW 4 10/10/2019 - 07:00 12/10/2019 - 13:30
AVALON EXPRESSION 135 IJRO 2 (A) 30/09/2019 - 07:00 02/10/2019 - 13:30
AVALON EXPRESSION 135 IJRO 5 (D) 14/10/2019 - 07:00 16/10/2019 - 13:30
AVALON ILLUMINATION 135 IJRO 3 (B) 02/10/2019 - 07:00 04/10/2019 - 13:30
AVALON IMAGERY II 110 Javakade LP 1 16/10/2019 - 07:00 18/10/2019 - 13:30
AVALON PANORAMA 135 IJRO 6 11/10/2019 - 04:00 13/10/2019 - 13:30
AVALON PANORAMA 135 IJRO 4 (C) 27/09/2019 - 07:00 29/09/2019 - 21:00
AVALON TRANQUILITY II 110 CH WHD kop paal 1 24/09/2019 - 07:00 24/09/2019 - 14:00
AVALON TRANQUILITY II 110 IJRW 3 24/09/2019 - 12:00 26/09/2019 - 13:30
AVALON VISTA 135 CH WHD kop paal 1 20/09/2019 - 07:00 20/09/2019 - 12:00
AVALON VISTA 135 IJRO 5 (D) 20/09/2019 - 12:00 22/09/2019 - 13:30
AVALON VISTA 135 IJRO 5 (D) 04/10/2019 - 07:00 06/10/2019 - 13:30
AVALON VISTA 135 IJRO 3 (B) 18/10/2019 - 07:00 20/10/2019 - 13:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 14:30 19/10/2019 - 16:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 17:30 20/09/2019 - 19:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 19/10/2019 - 21:15 19/10/2019 - 22:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 21:30 20/09/2019 - 23:00
BOOT 1 32 Zouthaven 21/09/2019 - 17:00 21/09/2019 - 19:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 21:30 21/09/2019 - 23:00
BOOT 1 32 Zouthaven 22/09/2019 - 00:00 22/09/2019 - 02:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 16/10/2019 - 15:00 16/10/2019 - 17:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 16/10/2019 - 22:00 16/10/2019 - 23:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 17/10/2019 - 03:00 17/10/2019 - 04:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 17/10/2019 - 13:45 17/10/2019 - 15:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Buitenkant 17/10/2019 - 18:00 17/10/2019 - 19:00
boot 4 25 Steiger 14 Buitenkant 28/09/2019 - 17:15 28/09/2019 - 18:30
boot 4 25 Steiger 14 Buitenkant 19/10/2019 - 16:30 19/10/2019 - 18:30
boot 4 25 Steiger 14 Binnenkant 28/09/2019 - 22:45 28/09/2019 - 23:45
boot 4 25 Steiger 14 Buitenkant 19/10/2019 - 20:30 19/10/2019 - 22:00
boot 4 25 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 19:30 21/09/2019 - 21:00
boot 4 25 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 23:00 22/09/2019 - 01:00
boot 5 20 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 00:30 19/10/2019 - 02:30
boot 5 20 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 17:45 19/10/2019 - 18:30
boot 5 20 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 21:45 19/10/2019 - 22:30
boot 5 20 Steiger 14 Binnenkant 18/10/2019 - 19:30 18/10/2019 - 21:00
boot 8 37 Steiger 14 Buitenkant 28/09/2019 - 18:15 28/09/2019 - 19:00
boot 8 37 Steiger 14 Buitenkant 28/09/2019 - 23:15 29/09/2019 - 00:30
boot 8 37 Steiger 14 Binnenkant 16/10/2019 - 21:45 16/10/2019 - 22:30
boot 8 37 Steiger 14 Binnenkant 17/10/2019 - 01:45 17/10/2019 - 02:30
Claes Horn 26 Steiger 14 Buitenkant 05/10/2019 - 14:00 05/10/2019 - 16:00
Crucebelle 115 IJRO 1 01/10/2019 - 15:00 01/10/2019 - 20:00
Crucebelle 115 CH WHD kop paal 1 01/10/2019 - 20:00 03/10/2019 - 08:00
Crucebelle 115 IJRO 5 (D) 03/10/2019 - 08:00 03/10/2019 - 23:00
CRYSTAL BACH 135 IJRO 1 18/09/2019 - 05:00 20/09/2019 - 14:00
CRYSTAL BACH 135 IJRO 1 02/10/2019 - 07:00 04/10/2019 - 14:00
CRYSTAL BACH 135 IJRO 2 (A) 16/10/2019 - 09:00 18/10/2019 - 14:00
CRYSTAL DEBUSSY 135 IJRO 1 28/09/2019 - 09:00 01/10/2019 - 14:00
CRYSTAL DEBUSSY 135 IJRO 1 15/10/2019 - 09:00 18/10/2019 - 14:00
CRYSTAL MAHLER 135 IJRO 1 10/10/2019 - 09:00 12/10/2019 - 13:00
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 19/09/2019 - 19:30 20/09/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 10/10/2019 - 08:00 10/10/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 10/10/2019 - 19:30 11/10/2019 - 09:30
De Amsterdam 95 IJRO 6 20/09/2019 - 13:00 22/09/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 Javakade LP 1 11/10/2019 - 13:00 13/10/2019 - 16:00
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 03/10/2019 - 08:00 03/10/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 03/10/2019 - 19:30 04/10/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 17/10/2019 - 08:00 17/10/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 IJRW 4 04/10/2019 - 13:00 06/10/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 IJRW 4 25/09/2019 - 19:00 26/09/2019 - 07:00
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 26/09/2019 - 08:00 26/09/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 17/10/2019 - 19:30 18/10/2019 - 09:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 26/09/2019 - 19:30 27/09/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 IJRO 6 27/09/2019 - 11:00 29/09/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 Javakade LP 1 18/10/2019 - 13:00 20/10/2019 - 12:00
DE HOLLAND 78 Azartplein 20/09/2019 - 13:00 22/09/2019 - 07:00
DE HOLLAND 78 Javakade LP 1 11/10/2019 - 12:00 13/10/2019 - 12:00
DE HOLLAND 78 Bodecentrum Buiten 29/09/2019 - 08:30 29/09/2019 - 09:30
DE HOLLAND 78 Bodecentrum Buiten 22/09/2019 - 08:30 22/09/2019 - 09:30
DE HOLLAND 78 IJRW 4 04/10/2019 - 13:00 06/10/2019 - 07:00
DE HOLLAND 78 Prins Hendrikkade 1 06/10/2019 - 08:30 06/10/2019 - 09:30
DE HOLLAND 78 Tolhuis LP 2 27/09/2019 - 13:00 29/09/2019 - 07:00
DE NASSAU 71 Azartplein 11/10/2019 - 12:00 12/10/2019 - 14:00
DE NASSAU 71 Azartplein 20/09/2019 - 18:00 21/09/2019 - 14:00
DE NASSAU 71 Azartplein 04/10/2019 - 12:00 05/10/2019 - 14:00
DE NASSAU 71 Azartplein 27/09/2019 - 12:00 28/09/2019 - 14:00
De Nesch 20 Zaanse Schans 21/09/2019 - 15:00 21/09/2019 - 17:00
De Nesch 20 Zaanse Schans 22/09/2019 - 15:00 22/09/2019 - 17:00
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 18/10/2019 - 20:00 18/10/2019 - 21:30
Docks 1 41 Steiger 14 Buitenkant 18/10/2019 - 21:45 18/10/2019 - 23:30
Docks 1 41 Steiger 14 Buitenkant 19/10/2019 - 04:45 19/10/2019 - 06:30
Docks 1 41 Steiger 14 Buitenkant 19/10/2019 - 13:45 19/10/2019 - 15:00
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 28/09/2019 - 21:30 28/09/2019 - 23:00
Docks 1 41 Steiger 14 Buitenkant 19/10/2019 - 19:00 19/10/2019 - 20:00
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 29/09/2019 - 03:30 29/09/2019 - 05:00
Docks 1 41 Steiger 14 Buitenkant 19/10/2019 - 22:15 19/10/2019 - 23:30
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 12/10/2019 - 23:45 13/10/2019 - 01:45
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 13/10/2019 - 04:30 13/10/2019 - 06:00
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 24/09/2019 - 18:45 24/09/2019 - 20:15
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 24/09/2019 - 22:45 25/09/2019 - 00:00
Docks 1 41 Steiger 14 Buitenkant 17/10/2019 - 14:15 17/10/2019 - 15:30
Docks 1 41 Steiger 14 Buitenkant 17/10/2019 - 19:45 17/10/2019 - 21:00
Docks 1 41 Steiger 14 Buitenkant 18/10/2019 - 13:45 18/10/2019 - 15:15
Docks 2 61 Steiger 14 Binnenkant 17/10/2019 - 14:00 17/10/2019 - 16:00
Docks 2 61 Steiger 14 Binnenkant 17/10/2019 - 20:00 17/10/2019 - 21:15
DOUCE FRANCE 110 IJRW 4 22/09/2019 - 03:00 24/09/2019 - 20:00
DOUCE FRANCE 110 IJRW 4 08/10/2019 - 03:00 10/10/2019 - 20:00
DUTCH MELODY 110 IJRW 3 19/09/2019 - 19:00 21/09/2019 - 10:00
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 27/09/2019 - 15:30 27/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 27/09/2019 - 17:30 27/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 09:30 20/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 28/09/2019 - 09:30 28/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 28/09/2019 - 11:30 28/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 11:30 20/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 28/09/2019 - 13:30 28/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 28/09/2019 - 15:30 28/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 28/09/2019 - 17:30 28/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 13:30 20/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 15:30 20/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 17:30 20/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 09:30 21/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 11:30 21/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/09/2019 - 09:30 29/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 13:30 21/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 15:30 21/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/09/2019 - 11:30 29/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 17:30 21/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/09/2019 - 13:30 29/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/09/2019 - 15:30 29/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/09/2019 - 17:30 29/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 09:30 22/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 11:30 22/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 13:30 22/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 15:30 22/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 17:30 22/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Danzigerkade (NH DAN) 24/09/2019 - 16:15 24/09/2019 - 16:45
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 26/09/2019 - 09:30 26/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 26/09/2019 - 11:30 26/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 26/09/2019 - 13:30 26/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 26/09/2019 - 15:30 26/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 26/09/2019 - 17:30 26/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 27/09/2019 - 09:30 27/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 27/09/2019 - 11:30 27/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 27/09/2019 - 13:30 27/09/2019 - 14:30
EMERALD DAWN 135 IJRO 5 (D) 17/10/2019 - 09:00 19/10/2019 - 23:59
EMERALD DESTINY 135 IJRO 4 (C) 07/10/2019 - 09:00 09/10/2019 - 12:30
EMERALD SUN 135 IJRO 4 (C) 20/09/2019 - 08:00 22/09/2019 - 12:30
EMERALD SUN 135 IJRW 6 04/10/2019 - 08:30 06/10/2019 - 12:30
EMERALD SUN 135 IJRW 6 18/10/2019 - 08:30 20/10/2019 - 12:30
ESPRIT 110 PTA, LP 2 SB (pl 24 - 32) 19/10/2019 - 09:00 21/10/2019 - 08:30
ESPRIT 110 IJRW 3 21/09/2019 - 09:00 23/09/2019 - 08:30
EXCELLENCE ALLEGRA 135 IJRO 4 (C) 10/10/2019 - 20:30 11/10/2019 - 18:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 IJRO 3 (B) 25/09/2019 - 07:30 25/09/2019 - 19:00
EXCELLENCE COUNTESS 135 IJRO 2 (A) 20/09/2019 - 02:00 21/09/2019 - 13:00
FLUVIUS 70 Javakade LP 1 20/09/2019 - 11:30 21/09/2019 - 14:00
FLUVIUS 70 Tolhuis LP 2 04/10/2019 - 11:30 06/10/2019 - 14:00
GERARD SCHMITTER 110 IJRW 4 18/09/2019 - 13:00 20/09/2019 - 04:00
GERARD SCHMITTER 110 IJRW 4 29/09/2019 - 18:00 02/10/2019 - 23:00
GERARD SCHMITTER 110 IJRW 6 25/09/2019 - 14:00 27/09/2019 - 14:00
GOUWE 28 IJRW 2 02/10/2019 - 17:00 03/10/2019 - 07:30
GOUWE 28 IJRW 3 07/10/2019 - 17:00 08/10/2019 - 07:30
GRACE 135 IJRO 2 (A) 23/09/2019 - 11:30 25/09/2019 - 08:30
GRACE 135 IJRO 2 (A) 07/10/2019 - 11:30 09/10/2019 - 11:30
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 08/10/2019 - 15:00 08/10/2019 - 17:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 30/09/2019 - 13:30 30/09/2019 - 15:30
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 14/10/2019 - 11:00 14/10/2019 - 13:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 30/09/2019 - 15:30 30/09/2019 - 17:30
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 14/10/2019 - 13:00 14/10/2019 - 15:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 14/10/2019 - 16:00 14/10/2019 - 18:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 26/09/2019 - 12:30 26/09/2019 - 14:30
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 26/09/2019 - 17:00 26/09/2019 - 19:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 08/10/2019 - 12:00 08/10/2019 - 14:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 27/09/2019 - 14:00 27/09/2019 - 14:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 28/09/2019 - 15:30 28/09/2019 - 16:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 28/09/2019 - 18:00 28/09/2019 - 18:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 15:30 19/10/2019 - 16:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 16:30 20/09/2019 - 18:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 18:00 19/10/2019 - 18:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 19:00 20/09/2019 - 21:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 12/10/2019 - 15:30 12/10/2019 - 16:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 12/10/2019 - 18:00 12/10/2019 - 18:30
HEMBRUG EEN 35 Bodecentrum Buiten 29/09/2019 - 12:30 29/09/2019 - 13:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 18:30 21/09/2019 - 19:00
HEMBRUG EEN 35 Bodecentrum Buiten 29/09/2019 - 15:00 29/09/2019 - 15:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 22:00 21/09/2019 - 22:30
HEMBRUG EEN 35 Bodecentrum Buiten 13/10/2019 - 12:30 13/10/2019 - 13:00
HEMBRUG EEN 35 Bodecentrum Buiten 13/10/2019 - 15:00 13/10/2019 - 15:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 05/10/2019 - 15:30 05/10/2019 - 16:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 05/10/2019 - 18:00 05/10/2019 - 18:30
HEMBRUG EEN 35 Prins Hendrikkade 1 06/10/2019 - 12:30 06/10/2019 - 13:00
HEMBRUG EEN 35 Prins Hendrikkade 1 06/10/2019 - 15:00 06/10/2019 - 15:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 27/09/2019 - 10:30 27/09/2019 - 11:00
HYDRA A854 38 IJRW 5 24/09/2019 - 16:30 25/09/2019 - 09:00
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 29/09/2019 - 10:45 29/09/2019 - 11:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 29/09/2019 - 14:15 29/09/2019 - 14:45
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 29/09/2019 - 15:45 29/09/2019 - 16:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 10:45 22/09/2019 - 11:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 14:15 22/09/2019 - 14:45
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 15:45 22/09/2019 - 16:15
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 12:00 20/09/2019 - 12:30
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 16:00 20/09/2019 - 16:30
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 18/10/2019 - 12:00 18/10/2019 - 12:30
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 18/10/2019 - 16:00 18/10/2019 - 16:30
INSPIRE 135 IJRO 5 (D) 29/09/2019 - 01:00 01/10/2019 - 18:00
INSPIRE 135 IJRO 3 (B) 18/10/2019 - 11:30 20/10/2019 - 08:30
JOHANNES BRAHMS 82 IJRW 5 05/10/2019 - 13:00 06/10/2019 - 18:30
KLIMT 110 IJRW 3 30/09/2019 - 07:00 02/10/2019 - 13:00
KLIMT 110 IJRW 4 14/10/2019 - 12:00 16/10/2019 - 13:00
Mercuur 41 Tolhuis LP 2 08/10/2019 - 17:00 09/10/2019 - 09:00
Mercuur 41 Tolhuis LP 2 07/10/2019 - 17:00 08/10/2019 - 09:00
MONA LISA 82 IJRW 2 19/09/2019 - 21:30 22/09/2019 - 13:30
MONA LISA 82 IJRW 2 29/09/2019 - 07:30 01/10/2019 - 09:00
MONA LISA 82 IJRW 2 13/10/2019 - 07:30 14/10/2019 - 13:30
MONA LISA 82 IJRW 5 17/10/2019 - 07:30 19/10/2019 - 09:00
MONA LISA 82 IJRW 2 25/09/2019 - 07:30 26/09/2019 - 13:30
MONA LISA 82 IJRW 2 07/10/2019 - 17:00 10/10/2019 - 13:30
MONARCH COUNTESS 110 IJRW 4 19/10/2019 - 07:30 21/10/2019 - 13:00
MONARCH COUNTESS 110 IJRO 3 (B) 21/09/2019 - 07:30 23/09/2019 - 13:00
MONARCH COUNTESS 110 IJRW 3 05/10/2019 - 07:30 07/10/2019 - 13:00
MONARCH DUCHESS 110 IJRW 3 09/10/2019 - 09:00 11/10/2019 - 13:00
MS ALEMANNIA 110 IJRW 5 23/09/2019 - 07:30 23/09/2019 - 23:00
MS CRUCEVITA 104 IJRO 6 08/10/2019 - 08:30 10/10/2019 - 23:00
MS De Jordaan 32 Zaanse Schans 28/09/2019 - 17:30 28/09/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 28/09/2019 - 21:30 28/09/2019 - 23:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 20/09/2019 - 17:30 20/09/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 21:30 20/09/2019 - 23:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 17:00 21/09/2019 - 19:00
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 29/09/2019 - 14:00 29/09/2019 - 15:45
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 29/09/2019 - 14:00 29/09/2019 - 16:00
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 23:30 22/09/2019 - 01:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 24/09/2019 - 17:30 24/09/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 24/09/2019 - 20:30 24/09/2019 - 22:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 26/09/2019 - 15:00 26/09/2019 - 17:00
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 26/09/2019 - 18:30 26/09/2019 - 20:30
MS Maxima 126 IJRO 4 (C) 06/10/2019 - 11:30 07/10/2019 - 08:00
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 20/09/2019 - 12:30 22/09/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 11/10/2019 - 12:30 12/10/2019 - 12:00
MS SIR WINSTON 67 Burchtkade 29/09/2019 - 10:30 29/09/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 04/10/2019 - 12:30 06/10/2019 - 09:30
MS SIR WINSTON 67 Burchtkade 06/10/2019 - 10:30 06/10/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 27/09/2019 - 12:30 29/09/2019 - 09:30
OCEANDIVA FUTURA 61 Steiger 14 Buitenkant 17/10/2019 - 17:30 17/10/2019 - 19:00
OCEANDIVA FUTURA 61 Steiger 14 Buitenkant 17/10/2019 - 21:15 17/10/2019 - 22:00
OCEANDIVA ORIGINAL 85 Steiger 14 Buitenkant 08/10/2019 - 19:00 08/10/2019 - 21:00
PRINCESS 80 Tolhuis LP 2 19/09/2019 - 19:00 22/09/2019 - 09:00
Prins van Oranje 52 Zouthaven 27/09/2019 - 18:00 27/09/2019 - 21:30
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Buitenkant 18/10/2019 - 20:00 18/10/2019 - 21:45
Pure-liner 1 64 Zouthaven 18/10/2019 - 20:00 18/10/2019 - 21:30
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 18/10/2019 - 23:00 19/10/2019 - 01:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 05:00 19/10/2019 - 06:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 08:00 19/10/2019 - 10:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 22:30 20/10/2019 - 00:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 14/10/2019 - 08:00 14/10/2019 - 10:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 15/10/2019 - 08:00 15/10/2019 - 10:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 16/10/2019 - 08:00 16/10/2019 - 10:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 16/10/2019 - 16:00 16/10/2019 - 18:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 16/10/2019 - 21:00 16/10/2019 - 21:45
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 17/10/2019 - 01:00 17/10/2019 - 01:45
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 17/10/2019 - 08:00 17/10/2019 - 10:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 17/10/2019 - 13:00 17/10/2019 - 15:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 17/10/2019 - 16:00 17/10/2019 - 18:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 17/10/2019 - 19:00 17/10/2019 - 21:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 17/10/2019 - 23:00 18/10/2019 - 01:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 18/10/2019 - 04:00 18/10/2019 - 06:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 18/10/2019 - 08:00 18/10/2019 - 10:00
Pure-liner 1 64 Steiger 14 Binnenkant 18/10/2019 - 14:00 18/10/2019 - 16:00
Pure-liner 1 64 Zouthaven 18/10/2019 - 17:00 18/10/2019 - 19:00
RHEIN MELODIE 132 IJRO 6 29/09/2019 - 08:00 29/09/2019 - 23:59
RHEIN MELODIE 132 IJRW 6 13/10/2019 - 08:00 13/10/2019 - 23:59
RHEIN MELODIE 132 IJRO 4 (C) 02/10/2019 - 08:00 02/10/2019 - 23:59
RHEIN SYMPHONIE 132 IJRO 3 (B) 10/10/2019 - 08:00 10/10/2019 - 23:59
RHEIN SYMPHONIE 132 IJRO 3 (B) 28/09/2019 - 20:15 29/09/2019 - 14:00
RHEIN SYMPHONIE 132 IJRO 2 (A) 13/10/2019 - 08:00 13/10/2019 - 23:59
RHEIN SYMPHONIE 132 Bodecentrum Buiten 29/09/2019 - 15:30 29/09/2019 - 21:30
RHEIN SYMPHONIE 132 IJRO 3 (B) 02/10/2019 - 08:00 02/10/2019 - 23:59
RIVER ADAGIO 126 IJRO 2 (A) 25/09/2019 - 08:00 27/09/2019 - 18:00
RIVER EMPRESS 110 IJRW 3 05/10/2019 - 01:00 07/10/2019 - 13:00
RIVER EMPRESS 110 Bodecentrum Buiten 07/10/2019 - 14:00 07/10/2019 - 19:00
RIVER NAVIGATOR 110 IJRW 5 18/09/2019 - 07:00 20/09/2019 - 12:00
RIVER PRINCESS 110 IJRW 3 12/10/2019 - 07:30 14/10/2019 - 13:30
RIVER VOYAGER 135 IJRW 6 14/10/2019 - 00:30 16/10/2019 - 23:00
ROYAL EMERALD 135 IJRO 4 (C) 28/09/2019 - 08:00 28/09/2019 - 23:00
S.S. ANTOINETTE 135 IJRO 1 22/09/2019 - 05:00 22/09/2019 - 16:00
S.S. ANTOINETTE 135 IJRO 1 06/10/2019 - 05:00 06/10/2019 - 16:00
SALVINIA 92 Prins Hendrikkade 1 26/09/2019 - 21:00 27/09/2019 - 14:00
Scenic Crystal 135 IJRO 3 (B) 08/10/2019 - 08:30 09/10/2019 - 21:00
SCENIC JADE 135 IJRO 4 (C) 13/10/2019 - 08:30 15/10/2019 - 12:15
SCENIC JEWEL 135 IJRO 4 (C) 29/09/2019 - 08:30 01/10/2019 - 12:15
SCENIC OPAL 130 IJRO 5 (D) 09/10/2019 - 07:00 10/10/2019 - 12:15
SCENIC PEARL 135 IJRO 3 (B) 13/10/2019 - 08:30 15/10/2019 - 12:30
SCENIC PEARL 135 IJRO 5 (D) 22/09/2019 - 08:30 23/09/2019 - 20:00
SCENIC RUBY 135 IJRO 4 (C) 16/10/2019 - 07:00 17/10/2019 - 12:15
SCENIC RUBY 135 IJRO 4 (C) 24/09/2019 - 08:30 26/09/2019 - 12:30
Schuttevaer 49 Zouthaven 25/09/2019 - 09:30 25/09/2019 - 10:00
SERENA 90 IJRW 5 20/09/2019 - 12:00 21/09/2019 - 17:30
SERENA 90 IJRW 2 11/10/2019 - 12:00 12/10/2019 - 17:30
SERENA 90 IJRW 2 04/10/2019 - 12:00 05/10/2019 - 17:30
SERENA 90 IJRW 2 27/09/2019 - 12:00 28/09/2019 - 17:30
STATENDAM 104 IJRW 4 28/09/2019 - 05:00 28/09/2019 - 23:00
STATENDAM 104 IJRW 3 19/10/2019 - 05:00 19/10/2019 - 23:00
STATENDAM 104 IJRW 6 12/10/2019 - 05:00 12/10/2019 - 23:00
STATENDAM 104 IJRW 6 02/10/2019 - 02:00 02/10/2019 - 23:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 08/10/2019 - 18:30 08/10/2019 - 20:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 27/09/2019 - 18:30 27/09/2019 - 20:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 08/10/2019 - 21:30 08/10/2019 - 23:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 27/09/2019 - 22:00 28/09/2019 - 00:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 18:30 19/10/2019 - 20:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 11/10/2019 - 18:30 11/10/2019 - 20:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 19/10/2019 - 22:00 20/10/2019 - 00:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 12/10/2019 - 00:00 12/10/2019 - 02:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 12/10/2019 - 18:00 12/10/2019 - 20:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 12/10/2019 - 22:00 12/10/2019 - 23:45
Supperclub 51 Steiger 14 Buitenkant 21/09/2019 - 18:00 21/09/2019 - 20:00
Supperclub 51 Steiger 14 Buitenkant 21/09/2019 - 22:30 21/09/2019 - 23:30
Supperclub 51 Steiger 14 Buitenkant 22/09/2019 - 17:00 22/09/2019 - 19:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 20:00 22/09/2019 - 22:00
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 22:30 23/09/2019 - 00:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 04/10/2019 - 15:30 04/10/2019 - 17:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 04/10/2019 - 21:30 04/10/2019 - 23:30
Supperclub 51 Steiger 14 Binnenkant 17/10/2019 - 18:00 17/10/2019 - 20:00
Supperclub 51 Steiger 14 Buitenkant 17/10/2019 - 22:00 18/10/2019 - 00:00
Supperclub 51 Steiger 14 Buitenkant 18/10/2019 - 00:00 18/10/2019 - 02:00
Supperclub 51 Steiger 14 Buitenkant 18/10/2019 - 04:00 18/10/2019 - 06:00
Supperclub 51 Steiger 14 Buitenkant 18/10/2019 - 13:30 18/10/2019 - 15:30
Supperclub 51 Steiger 14 Buitenkant 18/10/2019 - 18:00 18/10/2019 - 19:30
SWITZERLAND II 100 IJRW 4 28/09/2019 - 07:00 29/09/2019 - 11:00
SWITZERLAND II 100 IJRW 5 12/10/2019 - 07:00 14/10/2019 - 12:00
TRAVELMARVEL DIAMOND 135 IJRO 3 (B) 29/09/2019 - 12:00 01/10/2019 - 08:45
TRAVELMARVEL DIAMOND 135 IJRO 4 (C) 13/10/2019 - 12:00 15/10/2019 - 08:45
TRAVELMARVEL SAPPHIRE 135 IJRO 3 (B) 26/09/2019 - 12:00 28/09/2019 - 08:45
TREASURES 110 IJRW 4 02/10/2019 - 09:00 04/10/2019 - 08:30
Umoja 39 Zouthaven 25/09/2019 - 08:30 25/09/2019 - 10:30
VICTOR HUGO 82 IJRW 2 15/10/2019 - 13:00 18/10/2019 - 23:00
VICTOR HUGO 82 IJRW 5 07/10/2019 - 21:30 11/10/2019 - 09:00
VIKING AEGIR 135 IJRO 3 (B) 25/09/2019 - 04:00 25/09/2019 - 23:55
VIKING ALRUNA 135 IJRO 5 (D) 28/09/2019 - 02:00 28/09/2019 - 23:30
VIKING ALRUNA 135 IJRO 5 (D) 12/10/2019 - 02:00 12/10/2019 - 23:30
VIKING BALDUR 135 IJRW 6 29/09/2019 - 04:00 29/09/2019 - 23:55
VIKING BESTLA 135 IJRO 5 (D) 18/10/2019 - 23:00 21/10/2019 - 09:00
VIKING BRAGI 135 IJRO 2 (A) 05/10/2019 - 04:00 05/10/2019 - 23:55
VIKING EINAR 135 IJRO 6 02/10/2019 - 02:00 02/10/2019 - 23:30
VIKING EINAR 135 IJRO 6 16/10/2019 - 02:00 16/10/2019 - 23:30
VIKING EIR 135 IJRO 5 (D) 11/10/2019 - 02:00 11/10/2019 - 23:30
VIKING EIR 135 IJRO 5 (D) 27/09/2019 - 02:00 27/09/2019 - 23:30
VIKING EISTLA 135 IJRO 6 05/10/2019 - 02:00 07/10/2019 - 23:59
VIKING FREYA 135 IJRO 2 (A) 07/10/2019 - 02:00 09/10/2019 - 23:30
VIKING GEFJON 135 IJRO 6 01/10/2019 - 04:00 01/10/2019 - 23:55
VIKING HERJA 135 IJRO 6 24/09/2019 - 02:00 24/09/2019 - 23:30
VIKING HERJA 135 IJRO 5 (D) 08/10/2019 - 02:00 08/10/2019 - 23:30
VIKING HLIN 135 IJRO 5 (D) 29/09/2019 - 01:00 29/09/2019 - 23:30
VIKING HLIN 135 IJRO 5 (D) 13/10/2019 - 01:00 13/10/2019 - 23:30
VIKING KARA 135 IJRW 6 22/09/2019 - 02:00 22/09/2019 - 23:30
VIKING KARA 135 IJRO 2 (A) 06/10/2019 - 02:00 06/10/2019 - 19:00
VIKING LIF 135 IJRO 3 (B) 09/10/2019 - 04:00 09/10/2019 - 23:55
VIKING LOFN 135 IJRW 6 10/10/2019 - 02:00 10/10/2019 - 23:30
VIKING LOFN 135 IJRO 5 (D) 26/09/2019 - 02:00 26/09/2019 - 23:30
VIKING MAGNI 135 IJRO 5 (D) 13/10/2019 - 04:00 13/10/2019 - 23:55
VIKING MANI 135 IJRO 3 (B) 20/09/2019 - 02:00 20/09/2019 - 23:30
VIKING MANI 135 IJRO 4 (C) 04/10/2019 - 02:00 04/10/2019 - 23:30
VIKING MANI 135 IJRO 2 (A) 18/10/2019 - 02:00 18/10/2019 - 23:30
VIKING MODI 135 IJRO 2 (A) 14/10/2019 - 04:00 14/10/2019 - 23:55
VIKING NJORD 135 IJRO 6 04/10/2019 - 23:00 07/10/2019 - 23:30
VIKING SIGRUN 135 IJRW 6 09/10/2019 - 02:00 09/10/2019 - 23:30
VIKING SIGRUN 135 IJRO 5 (D) 25/09/2019 - 02:00 25/09/2019 - 23:30
VIKING SIGYN 135 IJRO 3 (B) 01/10/2019 - 02:00 01/10/2019 - 23:30
VIKING SIGYN 135 IJRO 6 15/10/2019 - 02:00 15/10/2019 - 23:30
VIKING SKADI 135 IJRO 2 (A) 19/10/2019 - 04:00 19/10/2019 - 23:55
VIKING SKADI 135 IJRO 5 (D) 21/09/2019 - 04:00 21/09/2019 - 23:55
VIKING SKIRNIR 135 IJRO 3 (B) 30/09/2019 - 04:00 30/09/2019 - 23:55
VIKING TIALFI 135 IJRO 2 (A) 19/10/2019 - 02:00 19/10/2019 - 23:30
VIKING TIALFI 135 IJRO 1 21/09/2019 - 02:00 21/09/2019 - 23:30
VIKING TIALFI 135 IJRO 1 05/10/2019 - 02:00 05/10/2019 - 23:30
VIKING TIR 135 IJRW 6 17/10/2019 - 04:00 17/10/2019 - 23:55
VIKING VALI 135 IJRO 4 (C) 03/10/2019 - 04:00 03/10/2019 - 23:55
VIKING VE 135 IJRO 5 (D) 15/10/2019 - 04:00 15/10/2019 - 23:55
VIKING VIDAR 135 IJRO 2 (A) 03/10/2019 - 02:00 03/10/2019 - 23:30
VIKING VIDAR 135 IJRO 3 (B) 17/10/2019 - 02:00 17/10/2019 - 23:30
VIKING VILI 135 IJRW 6 11/10/2019 - 04:00 11/10/2019 - 23:55
VIKING VILI 135 IJRO 4 (C) 27/09/2019 - 04:00 27/09/2019 - 23:55
VISTA CLASSICA 107 IJRW 3 18/10/2019 - 10:00 19/10/2019 - 04:30
VISTA STAR 135 IJRO 6 25/09/2019 - 10:00 26/09/2019 - 04:30
WT SONATA 135 IJRO 6 17/10/2019 - 09:30 18/10/2019 - 14:00