Planning ligplaatsreservering

Hier vindt u een overzicht met ligplaatsreserveringen voor de komende periode, geselecteerd op scheepsnaam. Deze reserveringen zijn onder voorbehoud. De ligplaatsen kunt u terugvinden op de pagina met Ligplaatsen.

Ship name Length Berth Arrival Departure
A-ROSA AQUA 0 IJRO 1 20/05/2019 - 05:00 20/05/2019 - 23:00
A-ROSA BRAVA 0 IJRO 1 14/05/2019 - 05:00 14/05/2019 - 23:00
A-ROSA BRAVA 0 IJRW 6 23/04/2019 - 05:00 23/04/2019 - 23:00
A-ROSA BRAVA 0 IJRO 2 (A) 07/05/2019 - 05:00 07/05/2019 - 23:00
A-ROSA FLORA 0 IJRO 4 (C) 05/05/2019 - 01:00 05/05/2019 - 23:30
Abel Tasman 0 Steiger 14 Buitenkant 17/05/2019 - 20:00 17/05/2019 - 22:00
ALENA 1 0 IJRO 3 (B) 22/04/2019 - 10:00 23/04/2019 - 05:00
ALINA 0 IJRO 6 05/05/2019 - 09:30 06/05/2019 - 02:00
ALINA 0 IJRO 5 (D) 28/04/2019 - 09:30 29/04/2019 - 02:00
ALINA 0 IJRO 2 (A) 19/05/2019 - 09:30 20/05/2019 - 02:00
ALINA 0 IJRO 2 (A) 12/05/2019 - 09:30 13/05/2019 - 02:00
ALLEGRO 0 Bodecentrum Buiten 16/05/2019 - 13:00 17/05/2019 - 08:00
ALLEGRO 0 Bodecentrum Buiten 25/04/2019 - 13:00 26/04/2019 - 10:00
ALLEGRO 0 Bodecentrum Buiten 09/05/2019 - 13:00 10/05/2019 - 08:00
AMABELLA 0 IJRO 4 (C) 26/04/2019 - 13:30 28/04/2019 - 08:45
AMADANTE 0 IJRW 3 22/05/2019 - 13:30 24/05/2019 - 09:00
AMADEUS BRILLIANT 0 Javakade LP 1 25/04/2019 - 18:00 27/04/2019 - 08:30
AMADEUS QUEEN 0 IJRO 4 (C) 22/04/2019 - 23:00 26/04/2019 - 08:30
AMADEUS ROYAL 0 IJRW 3 24/04/2019 - 01:00 26/04/2019 - 13:30
AMADEUS SILVER II 0 IJRO 3 (B) 10/05/2019 - 05:00 11/05/2019 - 08:30
AMADEUS SILVER II 0 IJRO 2 (A) 02/05/2019 - 07:00 04/05/2019 - 18:30
AMADEUS SILVER III 0 IJRO 3 (B) 20/04/2019 - 23:00 24/04/2019 - 18:00
AMADEUS SILVER III 0 IJRO 3 (B) 04/05/2019 - 23:00 08/05/2019 - 08:30
Amadeus Star 0 IJRO 2 (A) 26/04/2019 - 05:00 26/04/2019 - 23:30
Amadeus Star 0 IJRO 3 (B) 03/05/2019 - 05:00 04/05/2019 - 16:00
AMADEUS SYMPHONY 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 25/04/2019 - 17:30 27/04/2019 - 08:30
AMAKRISTINA 0 IJRO 2 (A) 21/04/2019 - 07:30 23/04/2019 - 08:45
AMAKRISTINA 0 IJRO 3 (B) 28/04/2019 - 07:30 30/04/2019 - 14:00
AMAKRISTINA 0 Westerdoksdijk 12/05/2019 - 13:00 14/05/2019 - 14:00
AMAPRIMA 0 IJRO 5 (D) 03/05/2019 - 07:30 05/05/2019 - 09:00
AMAPRIMA 0 IJRO 5 (D) 10/05/2019 - 07:30 12/05/2019 - 14:00
AMAPRIMA 0 IJRW 6 26/04/2019 - 07:30 28/04/2019 - 09:00
AMAREINA 0 IJRO 4 (C) 09/05/2019 - 13:30 11/05/2019 - 09:00
AMASERENA 0 IJRO 4 (C) 11/05/2019 - 13:00 13/05/2019 - 14:00
AMASTELLA 0 IJRO 5 (D) 27/04/2019 - 07:30 29/04/2019 - 09:00
AMASTELLA 0 IJRW 6 04/05/2019 - 07:30 06/05/2019 - 14:00
AMAVENITA 0 IJRO 2 (A) 25/04/2019 - 13:30 27/04/2019 - 09:00
AMAVERDE 0 IJRO 6 10/05/2019 - 13:30 12/05/2019 - 09:00
AMAVIOLA 0 IJRO 3 (B) 18/05/2019 - 13:30 20/05/2019 - 14:00
ANTONIO BELLUCCI 0 IJRW 4 17/05/2019 - 07:30 17/05/2019 - 20:30
ANTONIO BELLUCCI 0 IJRW 3 09/05/2019 - 07:30 09/05/2019 - 20:30
ANTONIO BELLUCCI 0 IJRW 3 01/05/2019 - 07:30 01/05/2019 - 20:30
Argus A852 0 IJRW 2 24/04/2019 - 15:00 25/04/2019 - 09:00
ASARA 0 IJRO 6 14/05/2019 - 09:30 14/05/2019 - 23:59
ASARA 0 IJRO 2 (A) 04/05/2019 - 09:30 04/05/2019 - 23:59
ASARA 0 IJRO 2 (A) 24/04/2019 - 09:30 24/04/2019 - 23:59
ASARA 0 IJRO 6 19/05/2019 - 09:30 19/05/2019 - 23:59
ASARA 0 IJRO 5 (D) 29/04/2019 - 09:30 29/04/2019 - 23:59
ASARA 0 IJRO 1 09/05/2019 - 09:30 09/05/2019 - 23:59
Aurora 0 Bodecentrum Buiten 24/04/2019 - 13:00 25/04/2019 - 07:00
Aurora 0 Prins Hendrikkade 2 08/05/2019 - 13:00 09/05/2019 - 07:00
Aurora 0 Bodecentrum Buiten 22/05/2019 - 13:00 23/05/2019 - 07:00
AVALON ARTISTRY II 0 IJRW 5 01/05/2019 - 07:00 03/05/2019 - 13:30
AVALON EXPRESSION 0 IJRO 2 (A) 29/04/2019 - 07:00 01/05/2019 - 13:30
AVALON EXPRESSION 0 IJRW 6 13/05/2019 - 07:00 15/05/2019 - 13:30
AVALON IMAGERY II 0 CH WHD kop paal 11 01/05/2019 - 07:00 03/05/2019 - 13:30
AVALON PANORAMA 0 IJRO 5 (D) 10/05/2019 - 07:00 12/05/2019 - 21:00
AVALON PANORAMA 0 CH WHD kop paal 6 26/04/2019 - 07:00 28/04/2019 - 13:30
AVALON PASSION 0 IJRO 1 15/05/2019 - 07:00 17/05/2019 - 13:30
AVALON TRANQUILITY II 0 IJRO 1 25/04/2019 - 00:01 27/04/2019 - 13:30
AVALON VISIONARY 0 Javakade LP 1 09/05/2019 - 00:01 11/05/2019 - 13:30
AVALON VISIONARY 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 25/04/2019 - 05:00 26/04/2019 - 23:59
AVALON VISIONARY 0 IJRW 3 02/05/2019 - 00:01 03/05/2019 - 23:59
AVALON VISTA 0 IJRO 3 (B) 17/05/2019 - 07:00 19/05/2019 - 13:30
AVALON VISTA 0 CH WHD kop paal 1 25/04/2019 - 22:00 27/04/2019 - 19:00
AVALON VISTA 0 IJRO 5 (D) 02/05/2019 - 22:00 05/05/2019 - 13:30
BEETHOVEN 0 IJRO 5 (D) 21/04/2019 - 18:00 23/04/2019 - 23:00
BOOT 1 0 Steiger 14 Buitenkant 27/04/2019 - 12:30 27/04/2019 - 14:00
BOOT 2 0 Steiger 14 Buitenkant 27/04/2019 - 15:15 27/04/2019 - 17:00
BOOT 2 0 Steiger 14 Buitenkant 27/04/2019 - 19:15 27/04/2019 - 21:00
boot 5 0 Steiger 14 Buitenkant 27/04/2019 - 15:15 27/04/2019 - 16:00
boot 5 0 Steiger 14 Buitenkant 27/04/2019 - 20:15 27/04/2019 - 21:00
boot 8 0 Steiger 14 Buitenkant 27/04/2019 - 00:00 27/04/2019 - 02:00
boot 8 0 Steiger 14 Buitenkant 06/05/2019 - 13:45 06/05/2019 - 14:30
boot 8 0 Steiger 14 Buitenkant 06/05/2019 - 17:45 06/05/2019 - 18:45
boot 8 0 Steiger 14 Buitenkant 11/05/2019 - 14:15 11/05/2019 - 16:00
boot 8 0 Steiger 14 Buitenkant 11/05/2019 - 21:00 11/05/2019 - 23:00
boot 8 0 Steiger 14 Buitenkant 26/04/2019 - 19:45 26/04/2019 - 21:00
CALYPSO 0 Tolhuis LP 1 22/04/2019 - 10:00 23/04/2019 - 06:00
CARMEN 0 Westerdoksdijk 23/04/2019 - 13:30 25/04/2019 - 19:00
CARMEN 0 Javakade LP 1 10/05/2019 - 09:00 12/05/2019 - 13:00
CHARLES DICKENS 0 IJRW 3 26/04/2019 - 14:00 27/04/2019 - 09:00
Claes Horn 0 Zaanse Schans 22/05/2019 - 12:00 22/05/2019 - 14:00
Claes Horn 0 Zaanse Schans 12/05/2019 - 14:00 12/05/2019 - 16:00
Crucebelle 0 Javakade LP 1 29/04/2019 - 15:00 01/05/2019 - 23:00
CRYSTAL BACH 0 IJRO 4 (C) 23/04/2019 - 09:00 26/04/2019 - 13:00
CRYSTAL BACH 0 IJRO 1 10/05/2019 - 09:00 13/05/2019 - 13:00
CRYSTAL DEBUSSY 0 IJRO 2 (A) 21/04/2019 - 07:00 23/04/2019 - 19:00
CRYSTAL DEBUSSY 0 IJRO 2 (A) 15/05/2019 - 09:00 18/05/2019 - 14:00
CRYSTAL DEBUSSY 0 IJRO 1 28/04/2019 - 07:00 01/05/2019 - 14:00
De Amsterdam 0 Azartplein 03/05/2019 - 13:00 05/05/2019 - 07:00
De Amsterdam 0 IJRW 4 27/04/2019 - 05:00 28/04/2019 - 07:00
De Amsterdam 0 Prins Hendrikkade 1 16/05/2019 - 19:30 17/05/2019 - 11:30
De Amsterdam 0 Javakade LP 1 17/05/2019 - 13:00 19/05/2019 - 07:00
De Amsterdam 0 Prins Hendrikkade 1 09/05/2019 - 19:30 10/05/2019 - 11:30
De Amsterdam 0 Prins Hendrikkade 1 25/04/2019 - 19:30 27/04/2019 - 05:00
De Amsterdam 0 Azartplein 10/05/2019 - 13:00 12/05/2019 - 07:00
De Amsterdam 0 Prins Hendrikkade 1 02/05/2019 - 19:30 03/05/2019 - 11:30
DE HOLLAND 0 Westerdoksdijk 03/05/2019 - 13:00 05/05/2019 - 07:00
DE HOLLAND 0 Prins Hendrikkade 1 05/05/2019 - 08:30 05/05/2019 - 09:30
DE HOLLAND 0 Javakade LP 1 17/05/2019 - 13:00 19/05/2019 - 07:00
DE HOLLAND 0 Prins Hendrikkade 1 28/04/2019 - 08:30 28/04/2019 - 09:30
DE HOLLAND 0 Prins Hendrikkade 2 19/05/2019 - 08:30 19/05/2019 - 09:30
DE HOLLAND 0 IJRW 3 10/05/2019 - 13:00 12/05/2019 - 07:00
DE HOLLAND 0 Tolhuis LP 2 26/04/2019 - 13:00 28/04/2019 - 07:00
DE HOLLAND 0 Prins Hendrikkade 2 12/05/2019 - 08:30 12/05/2019 - 09:30
DE ROTTERDAM 0 Prins Hendrikkade 2 12/05/2019 - 19:30 13/05/2019 - 09:15
DE ZONNEBLOEM 0 IJRO 1 21/05/2019 - 13:00 22/05/2019 - 06:00
Docks 1 0 Steiger 14 Buitenkant 27/04/2019 - 02:45 27/04/2019 - 04:00
Docks 1 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 15:45 27/04/2019 - 17:15
Docks 1 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 22:45 28/04/2019 - 00:15
Docks 1 0 Steiger 14 Buitenkant 26/04/2019 - 20:45 26/04/2019 - 22:15
Docks 2 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 18:45 27/04/2019 - 20:15
Docks 2 0 Steiger 14 Buitenkant 27/04/2019 - 22:45 27/04/2019 - 23:30
DOUCE FRANCE 0 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 21/04/2019 - 03:00 21/04/2019 - 16:00
DOUCE FRANCE 0 IJRO 1 21/04/2019 - 16:00 23/04/2019 - 18:00
DOUCE FRANCE 0 IJRW 4 07/05/2019 - 03:00 09/05/2019 - 20:00
DOUCE FRANCE 0 IJRW 4 21/05/2019 - 03:00 23/05/2019 - 20:00
DUTCH MELODY 0 IJRW 5 27/04/2019 - 12:00 27/04/2019 - 18:00
DUTCH MELODY 0 Prins Hendrikkade 1 27/04/2019 - 19:00 30/04/2019 - 17:30
DUTCH MELODY 0 IJRW 3 18/05/2019 - 12:00 19/05/2019 - 15:00
DUTCH MELODY 0 IJRW 5 07/05/2019 - 11:00 08/05/2019 - 09:30
DUTCH MELODY 0 IJRW 6 02/05/2019 - 13:00 04/05/2019 - 10:00
EDELWEISS 0 IJRW 4 08/05/2019 - 07:30 08/05/2019 - 20:00
EDELWEISS 0 Javakade LP 1 19/05/2019 - 09:30 19/05/2019 - 23:00
EDELWEISS 0 PTA, LP 3 SB (pl 15 - 24) 30/04/2019 - 07:30 30/04/2019 - 20:00
ELEGANT LADY 0 IJRW 3 18/05/2019 - 13:00 20/05/2019 - 00:00
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 09:30 27/04/2019 - 10:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 14:00 27/04/2019 - 14:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 18:00 27/04/2019 - 18:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 28/04/2019 - 09:30 28/04/2019 - 10:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 28/04/2019 - 13:30 28/04/2019 - 14:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 28/04/2019 - 13:30 28/04/2019 - 15:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 28/04/2019 - 15:30 28/04/2019 - 16:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 28/04/2019 - 17:30 28/04/2019 - 18:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 25/04/2019 - 09:30 25/04/2019 - 10:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 25/04/2019 - 13:30 25/04/2019 - 14:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 25/04/2019 - 17:30 25/04/2019 - 18:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 26/04/2019 - 09:30 26/04/2019 - 10:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 26/04/2019 - 13:30 26/04/2019 - 14:30
Elly Glasius 0 Steiger 14 Binnenkant 26/04/2019 - 17:30 26/04/2019 - 18:30
EMERALD DAWN 0 IJRO 4 (C) 26/04/2019 - 08:30 28/04/2019 - 12:30
EMERALD SKY 0 IJRO 6 23/04/2019 - 06:00 25/04/2019 - 21:00
EMERALD SKY 0 IJRO 5 (D) 30/04/2019 - 02:00 02/05/2019 - 12:30
EMERALD STAR 0 IJRW 6 19/05/2019 - 09:00 21/05/2019 - 15:00
EMERALD SUN 0 IJRO 4 (C) 03/05/2019 - 08:30 05/05/2019 - 12:30
EMERALD SUN 0 IJRO 5 (D) 17/05/2019 - 08:30 19/05/2019 - 12:30
EMILY BRONTË 0 IJRO 3 (B) 23/04/2019 - 12:00 25/04/2019 - 12:30
EMILY BRONTË 0 IJRO 6 30/04/2019 - 12:15 01/05/2019 - 12:00
ESMERALDA 0 Bodecentrum Buiten 25/04/2019 - 15:00 26/04/2019 - 12:00
ESMERALDA 0 IJRW 5 26/04/2019 - 14:00 27/04/2019 - 12:00
ESPRIT 0 IJRW 4 03/05/2019 - 20:30 06/05/2019 - 08:30
EXCELLENCE ALLEGRA 0 IJRO 3 (B) 04/05/2019 - 07:30 04/05/2019 - 19:00
EXCELLENCE ALLEGRA 0 IJRO 3 (B) 20/05/2019 - 07:30 20/05/2019 - 19:00
EXCELLENCE ALLEGRA 0 IJRW 6 26/04/2019 - 07:30 26/04/2019 - 19:00
EXCELLENCE ALLEGRA 0 IJRW 6 12/05/2019 - 07:30 12/05/2019 - 19:00
EXCELLENCE BARONESS 0 IJRW 5 19/05/2019 - 04:00 19/05/2019 - 18:00
EXCELLENCE BARONESS 0 IJRW 5 11/05/2019 - 04:00 11/05/2019 - 18:00
EXCELLENCE BARONESS 0 IJRW 3 03/05/2019 - 04:00 03/05/2019 - 18:00
EXCELLENCE COUNTESS 0 IJRO 5 (D) 18/05/2019 - 02:00 18/05/2019 - 16:00
EXCELLENCE PEARL 0 IJRW 2 12/05/2019 - 20:00 13/05/2019 - 17:00
Fleur 0 Zaanse Schans 27/04/2019 - 15:30 28/04/2019 - 09:00
Fleur 0 Zaanse Schans 24/04/2019 - 14:00 25/04/2019 - 09:00
FLUVIUS 0 Tolhuis LP 2 03/05/2019 - 11:30 04/05/2019 - 14:00
FLUVIUS 0 Tolhuis LP 2 17/05/2019 - 11:30 18/05/2019 - 14:00
FRANCE 0 IJRW 3 03/05/2019 - 18:00 06/05/2019 - 23:00
FRANCE 0 IJRW 5 23/04/2019 - 18:00 25/04/2019 - 12:30
FRANCE 0 PTA, LP 2 SB (pl 24 - 32) 28/04/2019 - 18:00 01/05/2019 - 14:00
FRANCE 0 IJRO 3 (B) 25/04/2019 - 12:30 26/04/2019 - 09:00
GEORGE ELIOT 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 24/04/2019 - 12:00 25/04/2019 - 12:00
GERARD SCHMITTER 0 CH WHD kop paal 11 20/04/2019 - 17:00 23/04/2019 - 23:00
GERARD SCHMITTER 0 IJRO 4 (C) 18/05/2019 - 07:00 20/05/2019 - 14:00
GERARD SCHMITTER 0 IJRW 5 22/05/2019 - 18:00 25/05/2019 - 23:00
GERARD SCHMITTER 0 IJRW 4 11/05/2019 - 13:00 13/05/2019 - 04:00
GRACE 0 IJRO 6 04/05/2019 - 01:00 06/05/2019 - 18:00
GUSTAV KLIMT 0 IJRW 5 15/05/2019 - 12:00 17/05/2019 - 12:00
GUSTAV KLIMT 0 PTA, LP 3 SB (pl 15 - 24) 24/04/2019 - 12:00 25/04/2019 - 23:30
GUSTAV KLIMT 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 08/05/2019 - 12:00 09/05/2019 - 23:30
GUSTAV KLIMT 0 IJRO 3 (B) 01/05/2019 - 12:00 02/05/2019 - 23:30
HORIZON 0 Prins Hendrikkade 1 20/05/2019 - 18:00 21/05/2019 - 09:00
HORIZON 0 Prins Hendrikkade 2 26/04/2019 - 02:30 26/04/2019 - 12:30
INSPIRE 0 IJRW 6 28/04/2019 - 11:30 30/04/2019 - 08:30
INSPIRE 0 IJRO 3 (B) 12/05/2019 - 11:30 14/05/2019 - 08:30
Jacqueline 0 Zaanse Schans 16/05/2019 - 13:00 17/05/2019 - 13:00
JANE AUSTEN 0 IJRO 4 (C) 21/04/2019 - 12:00 22/04/2019 - 22:00
JANE AUSTEN 0 IJRW 4 22/04/2019 - 22:00 23/04/2019 - 12:30
JANE AUSTEN 0 Javakade LP 1 28/04/2019 - 12:00 29/04/2019 - 12:00
La Belle Fleur 0 Prins Hendrikkade 2 22/04/2019 - 15:00 23/04/2019 - 08:00
La Belle Fleur 0 Prins Hendrikkade 2 29/04/2019 - 15:00 30/04/2019 - 08:00
LA BOHEME 0 VCK Ferry 19/04/2019 - 17:00 23/04/2019 - 09:00
LA BOHEME 0 PTA, LP 3 SB (pl 15 - 24) 27/04/2019 - 17:00 30/04/2019 - 23:00
La Nouvelle Etoile 0 Zaanse Schans 05/05/2019 - 18:00 06/05/2019 - 13:00
La Nouvelle Etoile 0 Zaanse Schans 28/04/2019 - 18:00 29/04/2019 - 13:00
LADY ANNE 0 Prins Hendrikkade 2 15/05/2019 - 22:00 16/05/2019 - 22:00
LADY ANNE 0 Prins Hendrikkade 1 06/05/2019 - 18:00 07/05/2019 - 18:00
LADY ANNE 0 Tolhuis LP 1 07/05/2019 - 19:00 08/05/2019 - 10:00
LADY ANNE 0 Tolhuis LP 2 11/05/2019 - 12:30 12/05/2019 - 10:00
LADY ANNE 0 Tolhuis LP 1 02/05/2019 - 13:30 02/05/2019 - 21:30
Leafde fan Fryslan 0 Prins Hendrikkade 1 05/05/2019 - 20:30 06/05/2019 - 04:00
Leafde fan Fryslan 0 Zaanse Schans 06/05/2019 - 09:00 06/05/2019 - 10:00
Leafde fan Fryslan 0 Bodecentrum Buiten 28/04/2019 - 20:30 29/04/2019 - 04:00
Leafde fan Fryslan 0 Zaanse Schans 29/04/2019 - 09:00 29/04/2019 - 10:00
Lena Maria 0 Zaanse Schans 23/04/2019 - 16:00 24/04/2019 - 09:30
Lena Maria 0 Zaanse Schans 30/04/2019 - 16:00 01/05/2019 - 09:30
LEONARDO DE VINCI 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 22/04/2019 - 18:00 24/04/2019 - 09:00
LEONARDO DE VINCI 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 28/04/2019 - 17:00 01/05/2019 - 23:00
LEONORA 0 IJRW 3 14/05/2019 - 13:00 16/05/2019 - 13:00
LEONORA 0 Westerdoksdijk 25/04/2019 - 13:00 26/04/2019 - 10:00
LEONORA 0 IJRW 4 30/04/2019 - 13:00 02/05/2019 - 13:00
LEONORA 0 Bodecentrum Buiten 26/04/2019 - 13:30 27/04/2019 - 13:30
Magnifique 0 Prins Hendrikkade 1 27/04/2019 - 14:30 28/04/2019 - 09:00
Magnifique II 0 Bodecentrum Buiten 15/05/2019 - 19:00 16/05/2019 - 09:30
Magnifique II 0 Prins Hendrikkade 1 08/05/2019 - 19:00 09/05/2019 - 09:30
MAGNIFIQUE III 0 Prins Hendrikkade 2 23/04/2019 - 19:00 24/04/2019 - 13:30
Moby King 0 Steiger 14 Buitenkant 27/04/2019 - 14:00 27/04/2019 - 15:15
Moby King 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 20:00 27/04/2019 - 20:45
Moby King 0 Steiger 14 Binnenkant 18/05/2019 - 14:00 18/05/2019 - 15:30
Moby King 0 Steiger 14 Binnenkant 18/05/2019 - 22:00 18/05/2019 - 22:45
MODIGLIANI 0 Javakade LP 1 22/04/2019 - 22:00 25/04/2019 - 20:00
MODIGLIANI 0 IJRW 4 25/04/2019 - 20:00 26/04/2019 - 09:00
MODIGLIANI 0 IJRO 3 (B) 30/04/2019 - 17:00 01/05/2019 - 12:00
MODIGLIANI 0 IJRO 6 01/05/2019 - 12:00 03/05/2019 - 23:00
MONA LISA 0 IJRW 5 22/04/2019 - 07:30 23/04/2019 - 12:30
MONA LISA 0 IJRW 5 04/05/2019 - 07:30 05/05/2019 - 13:30
MONA LISA 0 IJRW 2 08/05/2019 - 07:30 09/05/2019 - 23:45
MONA LISA 0 IJRW 2 30/04/2019 - 06:00 01/05/2019 - 13:30
MONA LISA 0 IJRW 5 26/04/2019 - 07:30 27/04/2019 - 10:30
MONARCH COUNTESS 0 IJRW 3 04/05/2019 - 01:00 06/05/2019 - 13:00
MONARCH COUNTESS 0 IJRW 3 28/04/2019 - 01:00 28/04/2019 - 22:00
MONARCH COUNTESS 0 IJRO 4 (C) 18/05/2019 - 09:30 20/05/2019 - 13:00
MONARCH DUCHESS 0 PTA, LP 2 SB (pl 24 - 32) 24/04/2019 - 09:00 25/04/2019 - 21:00
MONARCH DUCHESS 0 IJRO 6 25/04/2019 - 21:00 26/04/2019 - 18:00
MONARCH DUCHESS 0 PTA, LP 3 SB (pl 15 - 24) 22/05/2019 - 09:00 24/05/2019 - 18:00
MONARCH GOVERNESS 0 CH WHD kop paal 11 25/04/2019 - 01:00 26/04/2019 - 18:00
MONARCH GOVERNESS 0 IJRW 5 09/05/2019 - 01:00 10/05/2019 - 18:00
MONARCH GOVERNESS 0 Javakade LP 1 02/05/2019 - 01:00 03/05/2019 - 18:00
MONET 0 VCK Ferry 21/04/2019 - 17:00 25/04/2019 - 09:00
MONET 0 Westerdoksdijk 29/04/2019 - 17:00 02/05/2019 - 23:00
MPS Iris 0 Zaanse Schans 25/04/2019 - 15:00 26/04/2019 - 09:30
MS ALEMANNIA 0 IJRW 4 13/05/2019 - 07:30 13/05/2019 - 23:00
MS ALEMANNIA 0 IJRW 3 07/05/2019 - 07:30 07/05/2019 - 23:00
MS ALEMANNIA 0 IJRW 4 19/05/2019 - 07:30 19/05/2019 - 23:00
MS ALEMANNIA 0 IJRW 4 01/05/2019 - 07:30 01/05/2019 - 23:00
MS ALEMANNIA 0 Bodecentrum Buiten 26/04/2019 - 09:30 26/04/2019 - 22:00
MS Arlene II 0 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 24/04/2019 - 07:00 24/04/2019 - 18:00
MS CRUCEVITA 0 IJRO 1 23/04/2019 - 18:00 25/04/2019 - 23:00
MS CRUCEVITA 0 PTA, LP 3 SB (pl 15 - 24) 07/05/2019 - 15:00 09/05/2019 - 23:00
MS CRUCEVITA 0 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 21/05/2019 - 00:00 23/05/2019 - 23:00
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Buitenkant 26/04/2019 - 21:30 26/04/2019 - 23:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 03/05/2019 - 17:30 03/05/2019 - 19:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 03/05/2019 - 21:30 03/05/2019 - 23:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 04/05/2019 - 17:30 04/05/2019 - 19:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 04/05/2019 - 21:30 04/05/2019 - 23:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 05/05/2019 - 17:30 05/05/2019 - 19:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 17/05/2019 - 17:30 17/05/2019 - 19:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 17/05/2019 - 21:30 17/05/2019 - 23:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 05/05/2019 - 21:00 05/05/2019 - 23:00
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 18/05/2019 - 17:30 18/05/2019 - 19:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Buitenkant 18/05/2019 - 21:30 18/05/2019 - 23:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 28/04/2019 - 14:00 28/04/2019 - 16:00
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 28/04/2019 - 18:00 28/04/2019 - 20:00
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 19/05/2019 - 11:00 19/05/2019 - 13:00
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 19/05/2019 - 12:30 19/05/2019 - 14:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 19/05/2019 - 17:15 19/05/2019 - 19:15
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 19/05/2019 - 21:00 19/05/2019 - 23:00
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 20/05/2019 - 11:00 20/05/2019 - 13:00
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 20/05/2019 - 14:00 20/05/2019 - 16:00
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 10/05/2019 - 17:30 10/05/2019 - 19:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 10/05/2019 - 21:30 10/05/2019 - 23:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 11/05/2019 - 11:30 11/05/2019 - 13:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 11/05/2019 - 17:30 11/05/2019 - 19:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 11/05/2019 - 21:30 11/05/2019 - 23:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 12/05/2019 - 14:00 12/05/2019 - 16:00
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Buitenkant 26/04/2019 - 17:30 26/04/2019 - 19:30
MS De Jordaan 0 Steiger 14 Binnenkant 12/05/2019 - 18:00 12/05/2019 - 20:00
MS Johann Strauss 0 IJRW 4 28/04/2019 - 08:00 30/04/2019 - 18:00
MS Johann Strauss 0 IJRW 4 24/04/2019 - 00:01 25/04/2019 - 20:00
MS SIR WINSTON 0 Tolhuis LP 1 03/05/2019 - 12:30 05/05/2019 - 09:30
MS SIR WINSTON 0 Tolhuis LP 1 17/05/2019 - 12:30 19/05/2019 - 09:30
MS SIR WINSTON 0 Prins Hendrikkade 2 28/04/2019 - 07:00 29/04/2019 - 05:59
MS SIR WINSTON 0 Prins Hendrikkade 1 19/05/2019 - 10:30 19/05/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 0 Tolhuis LP 1 10/05/2019 - 12:30 12/05/2019 - 09:30
OLYMPIA 0 Tolhuis LP 2 21/04/2019 - 14:00 23/04/2019 - 08:00
OLYMPIA 0 Bodecentrum Buiten 27/04/2019 - 21:00 28/04/2019 - 12:30
OLYMPIA 0 IJRW 2 18/05/2019 - 10:00 19/05/2019 - 09:30
OLYMPIA 0 Tolhuis LP 2 28/04/2019 - 14:00 30/04/2019 - 22:00
OSCAR WILDE 0 IJRO 6 22/04/2019 - 12:00 23/04/2019 - 12:00
Panache 0 Zaanse Schans 13/05/2019 - 14:00 14/05/2019 - 10:00
Panache 0 Zaanse Schans 29/04/2019 - 14:00 30/04/2019 - 10:00
Panache 0 Zaanse Schans 09/05/2019 - 15:00 10/05/2019 - 08:00
Panache 0 Zaanse Schans 25/04/2019 - 15:00 26/04/2019 - 08:00
POSEIDON 0 IJRW 5 05/05/2019 - 17:00 07/05/2019 - 06:00
POSEIDON 0 Tolhuis LP 1 20/05/2019 - 18:00 21/05/2019 - 12:00
Prins Willem Alexander 0 IJRW 2 06/05/2019 - 14:00 07/05/2019 - 07:00
PRINSES CHRISTINA 0 CH WHD kop paal 6 21/04/2019 - 19:30 22/04/2019 - 15:00
PRINSES CHRISTINA 0 IJRW 5 22/04/2019 - 15:00 23/04/2019 - 12:00
PRINSES CHRISTINA 0 Tolhuis LP 1 25/04/2019 - 13:00 26/04/2019 - 10:00
PRINSES CHRISTINA 0 Prins Hendrikkade 1 26/04/2019 - 11:00 27/04/2019 - 06:00
Pure-liner 2 0 Steiger 14 Buitenkant 01/05/2019 - 18:00 01/05/2019 - 20:00
Pure-liner 2 0 Steiger 14 Buitenkant 01/05/2019 - 22:00 01/05/2019 - 23:59
REMBRANDT VAN RIJN 0 IJRW 3 17/05/2019 - 09:00 18/05/2019 - 05:00
REMBRANDT VAN RIJN 0 IJRW 4 23/04/2019 - 04:00 23/04/2019 - 10:00
REMBRANDT VAN RIJN 0 IJRW 3 08/05/2019 - 22:00 09/05/2019 - 10:30
REMBRANDT VAN RIJN 0 Prins Hendrikkade 1 09/05/2019 - 12:30 09/05/2019 - 18:00
REX RHENI 0 CH WHD kop paal 6 22/04/2019 - 15:00 24/04/2019 - 19:00
REX RHENI 0 IJRO 5 (D) 05/05/2019 - 13:30 06/05/2019 - 19:00
REX RHENI 0 CH WHD kop paal 1 30/04/2019 - 14:00 01/05/2019 - 19:00
REX RHENI 0 Bodecentrum Buiten 02/05/2019 - 14:30 03/05/2019 - 13:00
RHEIN MELODIE 0 IJRO 2 (A) 05/05/2019 - 08:00 06/05/2019 - 07:45
RHEIN MELODIE 0 IJRO 5 (D) 25/04/2019 - 08:00 26/04/2019 - 07:45
RHEIN MELODIE 0 IJRO 4 (C) 21/05/2019 - 08:00 21/05/2019 - 23:59
RHEIN MELODIE 0 IJRW 6 30/04/2019 - 08:00 01/05/2019 - 08:00
RHEIN MELODIE 0 IJRO 2 (A) 10/05/2019 - 08:00 10/05/2019 - 23:59
RHEIN SYMPHONIE 0 CH WHD kop paal 1 27/04/2019 - 07:00 28/04/2019 - 17:00
RHEIN SYMPHONIE 0 CH WHD kop paal 6 04/05/2019 - 07:00 05/05/2019 - 17:00
RHEIN SYMPHONIE 0 IJRO 5 (D) 19/05/2019 - 20:15 20/05/2019 - 14:00
RHEIN SYMPHONIE 0 Bodecentrum Buiten 20/05/2019 - 15:30 20/05/2019 - 21:30
RHINE PRINCESS 0 IJRW 2 21/04/2019 - 16:30 23/04/2019 - 18:00
RHINE PRINCESS 0 IJRW 5 25/04/2019 - 19:00 26/04/2019 - 14:00
RIGOLETTO 0 IJRW 3 15/05/2019 - 13:00 16/05/2019 - 09:30
RIGOLETTO 0 IJRW 3 19/05/2019 - 19:00 20/05/2019 - 13:00
RIGOLETTO 0 CH WHD kop paal 1 02/05/2019 - 14:00 02/05/2019 - 17:00
RIVER ARIA 0 IJRO 1 03/05/2019 - 17:00 08/05/2019 - 09:30
RIVER ARIA 0 IJRO 1 17/05/2019 - 08:00 18/05/2019 - 18:00
RIVER CONCERTO 0 IJRW 4 14/05/2019 - 08:00 16/05/2019 - 18:00
RIVER DUCHESS 0 IJRW 3 30/04/2019 - 17:00 02/05/2019 - 16:15
RIVER EMPRESS 0 Bodecentrum Buiten 13/05/2019 - 14:00 13/05/2019 - 19:00
RIVER EMPRESS 0 CH WHD kop paal 11 21/04/2019 - 01:00 22/04/2019 - 19:30
RIVER EMPRESS 0 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 22/04/2019 - 19:30 23/04/2019 - 13:00
RIVER EMPRESS 0 Bodecentrum Buiten 23/04/2019 - 14:00 23/04/2019 - 19:00
RIVER EMPRESS 0 IJRW 4 11/05/2019 - 01:00 13/05/2019 - 13:00
RIVER NAVIGATOR 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 20/04/2019 - 18:30 23/04/2019 - 21:00
RIVER NAVIGATOR 0 IJRO 3 (B) 01/05/2019 - 05:30 03/05/2019 - 12:00
RIVER PRINCESS 0 IJRW 3 26/04/2019 - 21:00 29/04/2019 - 13:30
RIVER QUEEN 0 IJRW 3 21/05/2019 - 05:00 21/05/2019 - 16:00
RIVER RHAPSODY 0 IJRW 3 21/04/2019 - 17:00 26/04/2019 - 18:00
RIVER RHAPSODY 0 IJRW 3 22/05/2019 - 08:00 24/05/2019 - 14:00
RIVER SPLENDOR 0 CH WHD kop paal 1 04/05/2019 - 02:00 05/05/2019 - 12:00
RIVER SPLENDOR 0 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 25/04/2019 - 02:00 26/04/2019 - 22:00
RIVER VOYAGER 0 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 28/04/2019 - 02:00 29/04/2019 - 22:00
RIVER VOYAGER 0 IJRO 6 07/05/2019 - 02:00 09/05/2019 - 23:00
ROYAL CROWN 0 IJRW 4 18/05/2019 - 08:00 20/05/2019 - 20:00
ROYAL CROWN 0 IJRW 4 24/04/2019 - 23:00 26/04/2019 - 22:00
ROYAL EMERALD 0 IJRO 2 (A) 08/05/2019 - 07:00 11/05/2019 - 14:00
S.S. ANTOINETTE 0 IJRO 2 (A) 05/05/2019 - 05:00 05/05/2019 - 16:00
S.S. ANTOINETTE 0 IJRO 1 19/05/2019 - 05:00 19/05/2019 - 16:00
SALVINIA 0 IJRW 5 23/04/2019 - 19:00 25/04/2019 - 09:00
SALVINIA 0 Prins Hendrikkade 1 09/05/2019 - 21:00 10/05/2019 - 14:00
Scenic Crystal 0 IJRO 5 (D) 07/05/2019 - 08:30 09/05/2019 - 12:15
SCENIC JADE 0 IJRO 6 29/04/2019 - 06:00 30/04/2019 - 12:15
SCENIC JASPER 0 IJRO 2 (A) 23/04/2019 - 08:45 24/04/2019 - 20:00
SCENIC JASPER 0 IJRO 3 (B) 22/05/2019 - 07:00 23/05/2019 - 12:30
SCENIC OPAL 0 IJRO 3 (B) 14/05/2019 - 08:30 16/05/2019 - 12:15
SCENIC OPAL 0 IJRO 5 (D) 14/05/2019 - 08:30 16/05/2019 - 12:15
SCENIC OPAL 0 IJRO 5 (D) 23/04/2019 - 01:00 24/04/2019 - 22:00
SCENIC OPAL 0 IJRW 6 24/04/2019 - 01:00 25/04/2019 - 15:00
SCENIC OPAL 0 IJRO 4 (C) 30/04/2019 - 00:01 02/05/2019 - 12:30
SCENIC OPAL 0 IJRO 4 (C) 01/05/2019 - 01:00 02/05/2019 - 12:30
SCENIC PEARL 0 IJRW 6 22/04/2019 - 06:00 23/04/2019 - 15:00
SCENIC PEARL 0 CH WHD kop paal 11 05/05/2019 - 00:00 05/05/2019 - 12:30
SCENIC PEARL 0 IJRO 2 (A) 28/04/2019 - 00:01 30/04/2019 - 04:00
SCENIC PEARL 0 IJRO 4 (C) 05/05/2019 - 12:30 07/05/2019 - 12:15
SCENIC RUBY 0 IJRO 3 (B) 28/04/2019 - 08:45 30/04/2019 - 12:30
SCENIC RUBY 0 IJRO 2 (A) 20/05/2019 - 07:00 21/05/2019 - 12:15
SELECT BELLEJOUR 0 Javakade LP 1 22/04/2019 - 09:00 24/04/2019 - 14:00
SELECT BELLEJOUR 0 CH WHD kop paal 6 29/04/2019 - 08:00 01/05/2019 - 13:00
SERENA 0 Prins Hendrikkade 2 03/05/2019 - 09:30 03/05/2019 - 11:00
SERENA 0 IJRW 2 03/05/2019 - 12:00 04/05/2019 - 17:30
SERENA 0 IJRW 5 17/05/2019 - 12:00 18/05/2019 - 17:30
SERENA 0 IJRW 2 10/05/2019 - 12:00 11/05/2019 - 17:30
SERENA 0 IJRW 2 26/04/2019 - 12:00 27/04/2019 - 17:30
SERENADE 1 0 Javakade LP 1 13/05/2019 - 21:00 16/05/2019 - 23:00
SERENADE 1 0 Bodecentrum Buiten 04/05/2019 - 09:00 04/05/2019 - 19:00
SERENADE 1 0 Westerdoksdijk 22/04/2019 - 21:00 25/04/2019 - 02:30
SERENADE 1 0 IJRW 3 06/05/2019 - 21:00 08/05/2019 - 17:30
SERENADE 1 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 30/04/2019 - 03:30 01/05/2019 - 17:30
SERENADE 1 0 Bodecentrum Buiten 11/05/2019 - 09:00 11/05/2019 - 19:00
SERENITY 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 24/04/2019 - 06:00 25/04/2019 - 04:00
SERENITY 0 IJRW 3 29/04/2019 - 13:00 01/05/2019 - 04:00
SERENITY 0 IJRW 4 09/05/2019 - 06:00 10/05/2019 - 13:00
SERENITY 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 22/05/2019 - 12:30 24/05/2019 - 13:00
SERENITY 0 Javakade LP 1 26/04/2019 - 13:00 28/04/2019 - 04:00
SERENITY 0 IJRW 4 02/05/2019 - 13:00 05/05/2019 - 02:00
Staets 2 0 Prins Hendrikkade 2 09/05/2019 - 12:45 09/05/2019 - 14:00
Staets 2 0 Prins Hendrikkade 2 09/05/2019 - 15:45 09/05/2019 - 17:00
STATENDAM 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 27/04/2019 - 05:00 27/04/2019 - 23:00
STATENDAM 0 PTA, LP 4 SB (pl 8 - 15) 04/05/2019 - 05:00 04/05/2019 - 23:00
STATENDAM 0 PTA, LP 3 SB (pl 15 - 24) 01/05/2019 - 02:00 01/05/2019 - 23:00
Supperclub 0 Steiger 14 Binnenkant 26/04/2019 - 22:00 27/04/2019 - 00:00
Supperclub 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 00:00 27/04/2019 - 02:00
Supperclub 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 02:30 27/04/2019 - 04:00
Supperclub 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 04:00 27/04/2019 - 06:00
Supperclub 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 12:00 27/04/2019 - 14:00
Supperclub 0 Steiger 14 Binnenkant 27/04/2019 - 16:00 27/04/2019 - 18:00
Supperclub 0 Steiger 14 Binnenkant 26/04/2019 - 17:30 26/04/2019 - 19:30
SWISS CROWN 0 IJRW 3 22/04/2019 - 20:00 23/04/2019 - 18:00
SWISS CROWN 0 CH WHD kop paal 11 25/04/2019 - 21:00 27/04/2019 - 22:30
SWISS CRYSTAL 0 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 30/04/2019 - 00:30 30/04/2019 - 21:30
SWISS CRYSTAL 0 IJRO 3 (B) 26/04/2019 - 00:30 26/04/2019 - 21:00
SWISS PEARL 0 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 25/04/2019 - 03:00 26/04/2019 - 23:59
SWISS PEARL 0 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 29/04/2019 - 22:00 01/05/2019 - 20:00
SWISS PEARL 0 IJRO 1 01/05/2019 - 20:00 02/05/2019 - 18:00
SWISS TIARA 0 IJRW 4 18/05/2019 - 06:00 18/05/2019 - 18:00
SWISS TIARA 0 PTA, LP 2 SB (pl 24 - 32) 24/04/2019 - 08:00 25/04/2019 - 03:00
SWITZERLAND II 0 Javakade LP 1 04/05/2019 - 12:00 07/05/2019 - 12:30
SWITZERLAND II 0 CH WHD kop paal 1 17/05/2019 - 16:00 21/05/2019 - 12:30
SYMPHONIE 0 PTA, LP 5 SB (pl 8 - lager) 21/04/2019 - 02:00 23/04/2019 - 22:00
SYMPHONIE 0 PTA, LP 3 SB (pl 15 - 24) 23/04/2019 - 22:00 24/04/2019 - 09:00
SYMPHONIE 0 PTA, LP 2 SB (pl 24 - 32) 28/04/2019 - 17:00 01/05/2019 - 23:00
THE A 0 Javakade LP 1 02/05/2019 - 20:00 06/05/2019 - 06:00
THURGAU PRESTIGE 0 IJRW 3 13/05/2019 - 07:30 13/05/2019 - 20:00
THURGAU PRESTIGE 0 IJRW 4 27/04/2019 - 07:30 27/04/2019 - 20:00
THURGAU PRESTIGE 0 IJRW 4 05/05/2019 - 07:30 05/05/2019 - 20:00
THURGAU SILENCE 0 IJRO 4 (C) 14/05/2019 - 07:30 14/05/2019 - 20:00
THURGAU SILENCE 0 IJRO 6 28/04/2019 - 07:30 28/04/2019 - 20:00
THURGAU SILENCE 0 IJRO 2 (A) 06/05/2019 - 07:45 06/05/2019 - 20:00
THURGAU ULTRA 0 IJRO 4 (C) 04/05/2019 - 07:30 04/05/2019 - 20:00
THURGAU ULTRA 0 IJRO 6 19/05/2019 - 07:30 19/05/2019 - 20:00
THURGAU ULTRA 0 IJRO 5 (D) 26/04/2019 - 07:45 26/04/2019 - 20:00
TRAVELMARVEL DIAMOND 0 IJRO 4 (C) 28/04/2019 - 12:00 30/04/2019 - 08:45
TRAVELMARVEL JEWEL 0 IJRO 6 12/05/2019 - 12:00 14/05/2019 - 08:45
TRAVELMARVEL SAPPHIRE 0 IJRW 6 09/05/2019 - 12:00 11/05/2019 - 08:45
TREASURES 0 IJRW 5 30/04/2019 - 20:30 03/05/2019 - 08:30
VERDI (ex VIKING NEPTUNE) 0 PTA, LP 1 SB (pl 32 - hoger) 24/04/2019 - 15:00 25/04/2019 - 23:30
VERDI (ex VIKING NEPTUNE) 0 Javakade LP 1 30/04/2019 - 03:00 01/05/2019 - 14:00
VIKING AEGIR 0 IJRW 6 08/05/2019 - 04:00 08/05/2019 - 23:55
VIKING ALRUNA 0 IJRO 3 (B) 27/04/2019 - 02:00 27/04/2019 - 23:30
VIKING ALRUNA 0 IJRO 2 (A) 11/05/2019 - 02:00 11/05/2019 - 23:30
VIKING BALDUR 0 IJRO 3 (B) 12/05/2019 - 04:00 12/05/2019 - 23:55
VIKING BESTLA 0 IJRO 6 16/05/2019 - 02:00 18/05/2019 - 23:30
VIKING BESTLA 0 CH WHD kop paal 6 26/04/2019 - 07:00 28/04/2019 - 23:30
VIKING BRAGI 0 IJRO 2 (A) 18/05/2019 - 04:00 18/05/2019 - 23:55
VIKING EINAR 0 IJRO 6 15/05/2019 - 02:00 15/05/2019 - 23:30
VIKING EINAR 0 IJRO 2 (A) 01/05/2019 - 02:00 01/05/2019 - 23:30
VIKING EIR 0 IJRO 3 (B) 10/05/2019 - 02:00 10/05/2019 - 23:30
VIKING EIR 0 IJRO 5 (D) 26/04/2019 - 02:00 26/04/2019 - 23:30
VIKING EMBLA 0 IJRO 2 (A) 22/05/2019 - 04:00 22/05/2019 - 23:55
VIKING GEFJON 0 IJRO 4 (C) 14/05/2019 - 04:00 14/05/2019 - 23:55
VIKING HERJA 0 CH WHD kop paal 1 22/04/2019 - 07:00 23/04/2019 - 23:30
VIKING HERJA 0 IJRW 6 07/05/2019 - 02:00 07/05/2019 - 23:30
VIKING HERJA 0 IJRO 3 (B) 21/05/2019 - 02:00 21/05/2019 - 23:30
VIKING HILD 0 IJRO 2 (A) 20/05/2019 - 02:00 20/05/2019 - 23:30
VIKING HLIN 0 PTA, LP 1 SB (pl 32 - hoger) 28/04/2019 - 01:00 28/04/2019 - 23:30
VIKING HLIN 0 IJRO 2 (A) 12/05/2019 - 01:00 12/05/2019 - 23:30
VIKING IDUN 0 CH WHD kop paal 1 21/04/2019 - 07:00 24/04/2019 - 05:00
VIKING IDUN 0 PTA, LP 1 SB (pl 32 - hoger) 30/04/2019 - 07:00 01/05/2019 - 23:55
VIKING KARA 0 IJRO 3 (B) 05/05/2019 - 02:00 05/05/2019 - 23:30
VIKING KARA 0 IJRO 2 (A) 19/05/2019 - 02:00 19/05/2019 - 23:30
VIKING KVASIR 0 IJRO 2 (A) 13/05/2019 - 02:00 13/05/2019 - 23:30
VIKING LIF 0 CH WHD kop paal 1 24/04/2019 - 04:00 24/04/2019 - 23:55
VIKING LOFN 0 IJRO 5 (D) 25/04/2019 - 02:00 25/04/2019 - 23:30
VIKING LOFN 0 IJRO 2 (A) 09/05/2019 - 02:00 09/05/2019 - 23:30
VIKING MAGNI 0 IJRO 2 (A) 28/04/2019 - 04:00 28/04/2019 - 23:55
VIKING MANI 0 IJRW 6 17/05/2019 - 02:00 17/05/2019 - 23:30
VIKING MANI 0 IJRW 6 03/05/2019 - 02:00 03/05/2019 - 23:30
VIKING MIMIR 0 IJRO 4 (C) 10/05/2019 - 04:00 10/05/2019 - 23:55
VIKING MODI 0 IJRO 4 (C) 29/04/2019 - 04:00 29/04/2019 - 23:55
VIKING NJORD 0 IJRO 6 20/05/2019 - 02:00 22/05/2019 - 23:30
VIKING NJORD 0 CH WHD kop paal 6 30/04/2019 - 02:00 02/05/2019 - 23:30
VIKING SIGRUN 0 IJRO 5 (D) 24/04/2019 - 02:00 24/04/2019 - 23:30
VIKING SIGRUN 0 IJRO 4 (C) 08/05/2019 - 02:00 08/05/2019 - 23:30
VIKING SIGRUN 0 IJRO 4 (C) 22/05/2019 - 02:00 22/05/2019 - 23:30
VIKING SKADI 0 CH WHD kop paal 1 24/04/2019 - 07:00 27/04/2019 - 05:00
VIKING SKADI 0 CH WHD kop paal 6 03/05/2019 - 07:00 04/05/2019 - 23:55
VIKING SKIRNIR 0 IJRO 5 (D) 13/05/2019 - 04:00 13/05/2019 - 23:55
VIKING TIALFI 0 PTA, LP 1 SB (pl 32 - hoger) 04/05/2019 - 02:00 04/05/2019 - 23:30
VIKING TIALFI 0 IJRW 6 18/05/2019 - 02:00 18/05/2019 - 23:30
VIKING TIR 0 IJRO 5 (D) 29/04/2019 - 23:00 02/05/2019 - 23:55
VIKING ULLUR 0 IJRO 2 (A) 14/05/2019 - 02:00 14/05/2019 - 23:30
VIKING ULLUR 0 CH WHD kop paal 11 30/04/2019 - 02:00 30/04/2019 - 23:30
VIKING VALI 0 PTA, LP 1 SB (pl 32 - hoger) 27/04/2019 - 07:00 30/04/2019 - 05:00
VIKING VALI 0 IJRO 2 (A) 15/05/2019 - 07:00 16/05/2019 - 23:55
VIKING VALI 0 IJRO 3 (B) 06/05/2019 - 07:00 09/05/2019 - 05:00
VIKING VE 0 CH WHD kop paal 11 30/04/2019 - 04:00 30/04/2019 - 23:55
VIKING VIDAR 0 IJRW 6 16/05/2019 - 02:00 16/05/2019 - 23:30
VIKING VIDAR 0 IJRO 2 (A) 02/05/2019 - 02:00 02/05/2019 - 23:30
VIKING VILI 0 Westerdoksdijk 26/04/2019 - 04:00 26/04/2019 - 23:55
VIRGINIA 0 CH WHD kop paal 11 27/04/2019 - 23:00 29/04/2019 - 12:00
VIRGINIA 0 IJRO 6 26/04/2019 - 20:00 27/04/2019 - 12:00
VISTA CLASSICA 0 IJRW 4 26/04/2019 - 10:00 27/04/2019 - 04:30
VISTA STAR 0 IJRO 4 (C) 15/05/2019 - 10:00 16/05/2019 - 04:30
VISTA STAR 0 IJRW 6 01/05/2019 - 10:00 02/05/2019 - 04:30
Wapen fan Fryslan 0 Steiger nabij Julianabrug 25/04/2019 - 14:00 25/04/2019 - 16:00
Wapen fan Fryslan 0 Prins Hendrikkade 1 25/04/2019 - 17:00 26/04/2019 - 09:00
WT SONATA 0 Westerdoksdijk 26/04/2019 - 09:30 27/04/2019 - 14:00