Planning ligplaatsreservering

Hier vindt u een overzicht met ligplaatsreserveringen voor de komende periode, geselecteerd op scheepsnaam. Deze reserveringen zijn onder voorbehoud. De ligplaatsen kunt u terugvinden op de pagina met Ligplaatsen.

Ship name Length Berth Arrival Departure
A-ROSA AQUA 135 IJRO 1 27/08/2019 - 05:00 27/08/2019 - 23:00
A-ROSA AQUA 135 IJRO 2 (A) 03/09/2019 - 05:00 03/09/2019 - 23:00
A-ROSA BRAVA 135 IJRO 3 (B) 08/09/2019 - 05:00 08/09/2019 - 23:00
A-ROSA BRAVA 135 IJRO 1 01/09/2019 - 05:00 01/09/2019 - 23:00
A-ROSA FLORA 135 IJRO 2 (A) 05/09/2019 - 10:00 05/09/2019 - 23:00
A-ROSA SILVA 135 IJRO 1 23/09/2019 - 05:00 23/09/2019 - 23:00
A-ROSA SILVA 135 IJRO 2 (A) 16/09/2019 - 05:00 16/09/2019 - 23:00
A-ROSA SILVA 135 IJRO 1 09/09/2019 - 05:00 09/09/2019 - 23:00
Abel Tasman 54 Steiger 14 Buitenkant 27/08/2019 - 10:00 27/08/2019 - 12:00
Abel Tasman 54 Steiger 14 Buitenkant 27/08/2019 - 15:00 27/08/2019 - 17:00
Abel Tasman 54 IJRW 4 21/09/2019 - 21:00 21/09/2019 - 23:00
ALENA 1 135 IJRO 3 (B) 03/09/2019 - 10:00 04/09/2019 - 05:00
ALINA 135 IJRO 6 22/09/2019 - 09:30 23/09/2019 - 02:00
ALINA 135 IJRO 6 25/08/2019 - 09:30 26/08/2019 - 02:00
ALINA 135 IJRO 1 15/09/2019 - 09:30 16/09/2019 - 02:00
ALINA 135 IJRO 6 08/09/2019 - 09:30 09/09/2019 - 02:00
ALINA 135 IJRO 2 (A) 01/09/2019 - 09:30 02/09/2019 - 02:00
AMADEUS SILVER II 135 IJRO 5 (D) 10/09/2019 - 07:30 11/09/2019 - 12:00
AMADEUS SILVER III 135 IJRO 1 16/09/2019 - 08:00 18/09/2019 - 08:30
AMADEUS SILVER III 135 IJRO 1 02/09/2019 - 12:00 04/09/2019 - 08:30
AMAKRISTINA 135 Westerdoksdijk 15/09/2019 - 13:00 17/09/2019 - 14:00
AMAKRISTINA 135 Westerdoksdijk 01/09/2019 - 13:00 03/09/2019 - 14:00
AMAMORA 135 Westerdoksdijk 22/09/2019 - 13:00 24/09/2019 - 14:00
AMAMORA 135 Westerdoksdijk 25/08/2019 - 13:00 27/08/2019 - 14:00
AMAMORA 135 Westerdoksdijk 08/09/2019 - 13:00 10/09/2019 - 14:00
AMAPRIMA 135 Westerdoksdijk 13/09/2019 - 13:00 15/09/2019 - 14:00
AMAREINA 135 IJRO 1 29/08/2019 - 13:30 31/08/2019 - 09:00
AMASERENA 135 IJRO 5 (D) 14/09/2019 - 12:00 16/09/2019 - 14:00
AMASERENA 135 IJRO 4 (C) 31/08/2019 - 12:00 02/09/2019 - 14:00
AMASTELLA 135 IJRO 4 (C) 24/08/2019 - 13:00 26/08/2019 - 14:00
AMAVENITA 135 IJRO 2 (A) 12/09/2019 - 13:30 14/09/2019 - 09:00
AMAVERDE 135 IJRO 2 (A) 30/08/2019 - 13:30 01/09/2019 - 09:00
AMAVIOLA 135 IJRO 4 (C) 07/09/2019 - 13:30 09/09/2019 - 14:00
AMAVIOLA 135 IJRO 2 (A) 21/09/2019 - 13:00 23/09/2019 - 14:00
ANNA KATHARINA 135 Westerdoksdijk 23/09/2019 - 09:30 24/09/2019 - 02:00
ANNA KATHARINA 135 Westerdoksdijk 16/09/2019 - 09:30 17/09/2019 - 02:00
ANNA KATHARINA 135 IJRW 6 09/09/2019 - 09:30 10/09/2019 - 02:00
ANNA KATHARINA 135 IJRO 4 (C) 02/09/2019 - 09:30 03/09/2019 - 02:00
ASARA 135 IJRO 3 (B) 24/09/2019 - 09:30 24/09/2019 - 23:59
Aurora 39 Prins Hendrikkade 2 18/09/2019 - 13:00 19/09/2019 - 07:00
AVALON ARTISTRY II 110 IJRW 3 12/09/2019 - 07:00 14/09/2019 - 13:30
AVALON EXPRESSION 135 IJRO 5 (D) 16/09/2019 - 07:00 18/09/2019 - 13:30
AVALON EXPRESSION 135 IJRO 3 (B) 02/09/2019 - 07:00 04/09/2019 - 13:30
AVALON IMAGERY II 110 IJRW 4 04/09/2019 - 07:00 06/09/2019 - 13:30
AVALON PANORAMA 135 IJRO 5 (D) 30/08/2019 - 07:00 01/09/2019 - 21:00
AVALON PANORAMA 135 IJRO 2 (A) 13/09/2019 - 04:00 15/09/2019 - 13:30
AVALON TRANQUILITY II 110 IJRW 3 24/09/2019 - 07:00 26/09/2019 - 13:30
AVALON TRANQUILITY II 110 IJRW 4 31/08/2019 - 07:00 02/09/2019 - 13:30
AVALON VISTA 135 IJRO 4 (C) 06/09/2019 - 07:00 08/09/2019 - 13:30
AVALON VISTA 135 IJRO 5 (D) 20/09/2019 - 07:00 22/09/2019 - 13:30
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 31/08/2019 - 22:15 01/09/2019 - 00:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 02:00 01/09/2019 - 04:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 17:30 20/09/2019 - 19:00
BOOT 1 32 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 21:30 20/09/2019 - 23:00
BOOT 1 32 Zouthaven 21/09/2019 - 17:00 21/09/2019 - 19:00
BOOT 1 32 Zouthaven 21/09/2019 - 22:00 22/09/2019 - 00:00
BOOT 2 28 Steiger 14 Binnenkant 13/09/2019 - 20:45 13/09/2019 - 22:00
BOOT 2 28 Steiger 14 Binnenkant 05/09/2019 - 17:45 05/09/2019 - 19:00
BOOT 2 28 Steiger 14 Binnenkant 05/09/2019 - 20:45 05/09/2019 - 22:00
BOOT 2 28 Zouthaven 31/08/2019 - 16:45 31/08/2019 - 18:00
BOOT 2 28 Zouthaven 31/08/2019 - 21:15 31/08/2019 - 23:00
BOOT 2 28 Steiger 14 Binnenkant 13/09/2019 - 16:45 13/09/2019 - 18:45
boot 4 25 Steiger 14 Binnenkant 14/09/2019 - 19:45 14/09/2019 - 21:00
boot 4 25 Steiger 14 Binnenkant 14/09/2019 - 23:45 15/09/2019 - 01:00
boot 5 20 Steiger 14 Binnenkant 18/09/2019 - 16:15 18/09/2019 - 18:00
boot 5 20 Steiger 14 Binnenkant 18/09/2019 - 19:45 18/09/2019 - 21:00
boot 8 37 Zouthaven 31/08/2019 - 15:45 31/08/2019 - 16:45
boot 8 37 Zouthaven 31/08/2019 - 18:45 31/08/2019 - 20:00
CALYPSO 75 IJRW 2 30/08/2019 - 10:00 31/08/2019 - 06:00
CARMEN 109 IJRW 5 15/09/2019 - 09:00 16/09/2019 - 09:00
CARMEN 109 Javakade LP 1 01/09/2019 - 09:00 03/09/2019 - 13:00
christina 36 Zaanse Schans 03/09/2019 - 11:00 03/09/2019 - 13:00
Claes Horn 26 Zaanse Schans 06/09/2019 - 13:15 06/09/2019 - 15:15
Claes Horn 26 Zaanse Schans 17/09/2019 - 13:00 17/09/2019 - 15:00
Claes Horn 26 Zaanse Schans 18/09/2019 - 13:15 18/09/2019 - 15:15
Claes Horn 26 Zaanse Schans 19/09/2019 - 13:15 19/09/2019 - 15:15
Crucebelle 115 CH WHD kop paal 1 03/09/2019 - 20:15 05/09/2019 - 08:00
Crucebelle 115 IJRO 6 05/09/2019 - 08:15 05/09/2019 - 23:00
Crucebelle 115 IJRW 6 17/09/2019 - 15:00 17/09/2019 - 20:00
Crucebelle 115 CH WHD kop paal 11 17/09/2019 - 20:15 19/09/2019 - 08:00
Crucebelle 115 IJRO 6 19/09/2019 - 08:15 19/09/2019 - 23:00
Crucebelle 115 IJRW 6 03/09/2019 - 15:00 03/09/2019 - 20:00
CRYSTAL BACH 135 IJRO 1 04/09/2019 - 09:00 06/09/2019 - 14:00
CRYSTAL BACH 135 IJRO 1 18/09/2019 - 09:00 20/09/2019 - 14:00
CRYSTAL DEBUSSY 135 IJRO 2 (A) 25/08/2019 - 09:00 28/08/2019 - 14:00
CRYSTAL DEBUSSY 135 IJRO 4 (C) 11/09/2019 - 09:00 14/09/2019 - 14:00
CRYSTAL MAHLER 135 IJRO 2 (A) 08/09/2019 - 09:00 10/09/2019 - 13:00
De Amsterdam 95 IJRW 3 04/09/2019 - 19:00 05/09/2019 - 07:00
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 05/09/2019 - 08:00 05/09/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 05/09/2019 - 19:30 06/09/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 IJRW 3 28/08/2019 - 19:00 29/08/2019 - 07:00
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 29/08/2019 - 08:00 29/08/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 Javakade LP 1 06/09/2019 - 13:00 08/09/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 29/08/2019 - 19:30 30/08/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 IJRO 6 30/08/2019 - 13:00 01/09/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 IJRW 3 18/09/2019 - 19:00 19/09/2019 - 07:00
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 19/09/2019 - 08:00 19/09/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 19/09/2019 - 19:30 20/09/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 IJRO 1 11/09/2019 - 19:00 12/09/2019 - 07:00
De Amsterdam 95 Loswal IJmuiden 12/09/2019 - 08:00 12/09/2019 - 17:30
De Amsterdam 95 IJRO 6 20/09/2019 - 13:00 22/09/2019 - 06:30
De Amsterdam 95 Bodecentrum Buiten 12/09/2019 - 19:30 13/09/2019 - 11:30
De Amsterdam 95 IJRO 6 13/09/2019 - 13:00 15/09/2019 - 06:30
DE HOLLAND 78 Bodecentrum Buiten 15/09/2019 - 08:30 15/09/2019 - 09:30
DE HOLLAND 78 IJRO 6 06/09/2019 - 13:00 08/09/2019 - 07:00
DE HOLLAND 78 Tolhuis LP 2 30/08/2019 - 13:00 01/09/2019 - 07:00
DE HOLLAND 78 Bodecentrum Buiten 08/09/2019 - 08:30 08/09/2019 - 09:30
DE HOLLAND 78 Prins Hendrikkade 2 01/09/2019 - 08:30 01/09/2019 - 09:30
DE HOLLAND 78 Azartplein 20/09/2019 - 13:00 22/09/2019 - 07:00
DE HOLLAND 78 Tolhuis LP 2 13/09/2019 - 13:00 15/09/2019 - 07:00
DE HOLLAND 78 Bodecentrum Buiten 22/09/2019 - 08:30 22/09/2019 - 09:30
DE NASSAU 71 Azartplein 06/09/2019 - 12:00 07/09/2019 - 14:00
DE NASSAU 71 Prins Hendrikkade 2 15/09/2019 - 19:30 16/09/2019 - 09:15
DE NASSAU 71 Tolhuis LP 2 16/09/2019 - 11:00 17/09/2019 - 06:30
DE NASSAU 71 Azartplein 30/08/2019 - 12:00 31/08/2019 - 14:00
DE NASSAU 71 Azartplein 20/09/2019 - 18:00 21/09/2019 - 14:00
DE NASSAU 71 Azartplein 13/09/2019 - 12:00 14/09/2019 - 19:00
De Nesch 20 Zaanse Schans 22/09/2019 - 15:00 22/09/2019 - 17:00
De Nesch 20 Zaanse Schans 18/09/2019 - 13:15 18/09/2019 - 15:15
De Nesch 20 Zaanse Schans 21/09/2019 - 15:00 21/09/2019 - 17:00
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 24/09/2019 - 18:45 24/09/2019 - 20:15
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 24/09/2019 - 22:45 25/09/2019 - 00:00
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 17:45 01/09/2019 - 19:45
Docks 1 41 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 22:15 02/09/2019 - 00:00
DOUCE FRANCE 110 IJRW 4 08/09/2019 - 03:00 10/09/2019 - 20:00
DOUCE FRANCE 110 IJRW 4 22/09/2019 - 03:00 24/09/2019 - 20:00
DUTCH MELODY 110 IJRW 3 05/09/2019 - 19:00 08/09/2019 - 15:00
DUTCH MELODY 110 IJRW 3 19/09/2019 - 19:00 21/09/2019 - 10:00
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 13/09/2019 - 17:30 13/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 09:30 22/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 14/09/2019 - 09:30 14/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 11:30 22/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 14/09/2019 - 11:30 14/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 13:30 22/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 14/09/2019 - 13:30 14/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 14/09/2019 - 15:30 14/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 15:30 22/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 14/09/2019 - 17:30 14/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 17:30 22/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 05/09/2019 - 09:30 05/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 05/09/2019 - 11:30 05/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 05/09/2019 - 13:30 05/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 05/09/2019 - 15:30 05/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 05/09/2019 - 17:30 05/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 15/09/2019 - 09:30 15/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 15/09/2019 - 11:30 15/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 06/09/2019 - 09:30 06/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 15/09/2019 - 13:30 15/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 06/09/2019 - 11:30 06/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 15/09/2019 - 15:30 15/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/08/2019 - 09:30 29/08/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/08/2019 - 11:30 29/08/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 15/09/2019 - 17:30 15/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/08/2019 - 13:30 29/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/08/2019 - 13:30 29/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 06/09/2019 - 13:30 06/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/08/2019 - 15:30 29/08/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 29/08/2019 - 17:30 29/08/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 06/09/2019 - 15:30 06/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 06/09/2019 - 17:30 06/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 30/08/2019 - 09:30 30/08/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 30/08/2019 - 11:30 30/08/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 07/09/2019 - 09:30 07/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 07/09/2019 - 11:30 07/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 07/09/2019 - 13:30 07/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 07/09/2019 - 15:30 07/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 07/09/2019 - 17:30 07/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 30/08/2019 - 13:30 30/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 30/08/2019 - 15:30 30/08/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 30/08/2019 - 17:30 30/08/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 31/08/2019 - 09:30 31/08/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 08/09/2019 - 09:30 08/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 31/08/2019 - 11:30 31/08/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 08/09/2019 - 11:30 08/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 31/08/2019 - 13:30 31/08/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 31/08/2019 - 15:30 31/08/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 08/09/2019 - 13:30 08/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 08/09/2019 - 15:30 08/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 31/08/2019 - 17:30 31/08/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 08/09/2019 - 17:30 08/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 19/09/2019 - 09:30 19/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 19/09/2019 - 11:30 19/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 19/09/2019 - 13:30 19/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 19/09/2019 - 15:30 19/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 19/09/2019 - 17:30 19/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 09:30 20/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 11:30 20/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 09:30 01/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 11:30 01/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 12/09/2019 - 09:30 12/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 12/09/2019 - 11:30 12/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 13:30 20/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 15:30 20/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 13:30 01/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 12/09/2019 - 13:30 12/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 17:30 20/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 15:30 01/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 12/09/2019 - 15:30 12/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 17:30 01/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 12/09/2019 - 17:30 12/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 09:30 21/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 11:30 21/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 13:30 21/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 13/09/2019 - 09:30 13/09/2019 - 10:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 13/09/2019 - 11:30 13/09/2019 - 12:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 15:30 21/09/2019 - 16:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 17:30 21/09/2019 - 18:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 13/09/2019 - 13:30 13/09/2019 - 14:30
Elly Glasius 24 Steiger 14 Binnenkant 13/09/2019 - 15:30 13/09/2019 - 16:30
EMERALD DESTINY 135 IJRO 4 (C) 09/09/2019 - 04:00 11/09/2019 - 12:30
EMERALD SKY 135 IJRO 4 (C) 13/09/2019 - 09:00 15/09/2019 - 12:30
EMERALD SUN 135 IJRW 6 06/09/2019 - 08:00 08/09/2019 - 09:00
EMERALD SUN 135 IJRO 4 (C) 20/09/2019 - 08:00 22/09/2019 - 12:30
ESPRIT 110 IJRW 3 21/09/2019 - 09:00 23/09/2019 - 08:30
EXCELLENCE ALLEGRA 135 IJRO 2 (A) 17/09/2019 - 07:30 17/09/2019 - 19:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 IJRO 3 (B) 09/09/2019 - 07:30 09/09/2019 - 19:00
EXCELLENCE ALLEGRA 135 IJRO 5 (D) 01/09/2019 - 07:30 01/09/2019 - 19:00
EXCELLENCE COUNTESS 135 IJRO 4 (C) 15/09/2019 - 21:00 16/09/2019 - 13:00
EXCELLENCE COUNTESS 135 IJRO 4 (C) 30/08/2019 - 04:00 31/08/2019 - 08:00
EXCELLENCE COUNTESS 135 IJRO 2 (A) 08/09/2019 - 21:00 09/09/2019 - 13:00
EXCELLENCE COUNTESS 135 IJRO 2 (A) 20/09/2019 - 02:00 21/09/2019 - 13:00
FLUVIUS 70 Tolhuis LP 2 06/09/2019 - 11:30 07/09/2019 - 14:00
FLUVIUS 70 Javakade LP 1 20/09/2019 - 11:30 21/09/2019 - 14:00
FREDERIC CHOPIN 83 Steiger nabij Julianabrug 26/08/2019 - 13:00 26/08/2019 - 13:30
FREDERIC CHOPIN 83 IJRW 2 26/08/2019 - 15:30 28/08/2019 - 11:00
FREDERIC CHOPIN 83 Steiger nabij Julianabrug 28/08/2019 - 13:00 28/08/2019 - 13:30
GERARD SCHMITTER 110 IJRW 3 24/08/2019 - 14:00 26/08/2019 - 14:00
GERARD SCHMITTER 110 IJRW 3 28/08/2019 - 18:00 31/08/2019 - 23:00
GERARD SCHMITTER 110 IJRW 4 18/09/2019 - 13:00 20/09/2019 - 04:00
GRACE 135 IJRO 2 (A) 23/09/2019 - 11:30 25/09/2019 - 08:30
GRACE 135 IJRO 3 (B) 09/09/2019 - 01:00 11/09/2019 - 08:30
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 27/08/2019 - 13:00 27/08/2019 - 15:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 27/08/2019 - 16:00 27/08/2019 - 18:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 05/09/2019 - 15:00 05/09/2019 - 17:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 27/08/2019 - 16:00 27/08/2019 - 18:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 05/09/2019 - 17:00 05/09/2019 - 19:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 18/09/2019 - 13:00 18/09/2019 - 14:30
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 18/09/2019 - 13:00 18/09/2019 - 15:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 18/09/2019 - 13:00 18/09/2019 - 15:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 18/09/2019 - 17:00 18/09/2019 - 19:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 18/09/2019 - 17:00 18/09/2019 - 19:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 18/09/2019 - 17:30 18/09/2019 - 19:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 13/09/2019 - 08:00 13/09/2019 - 10:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 02/09/2019 - 11:00 02/09/2019 - 13:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 02/09/2019 - 13:30 02/09/2019 - 15:30
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 13/09/2019 - 12:30 13/09/2019 - 14:30
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 03/09/2019 - 12:00 03/09/2019 - 14:00
Havenbeheer 15 IJRW 1 (Alleen rondvaart!) 03/09/2019 - 14:00 03/09/2019 - 16:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 14/09/2019 - 18:30 14/09/2019 - 19:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 14/09/2019 - 22:00 14/09/2019 - 22:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Buitenkant 06/09/2019 - 16:30 06/09/2019 - 17:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 06/09/2019 - 19:15 06/09/2019 - 20:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 07/09/2019 - 18:30 07/09/2019 - 19:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 07/09/2019 - 22:00 07/09/2019 - 22:30
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 18:30 21/09/2019 - 19:00
HEMBRUG EEN 35 Steiger 14 Binnenkant 21/09/2019 - 22:00 21/09/2019 - 22:30
Het Wapen van Amsterdam 39 Steiger 14 Binnenkant 31/08/2019 - 19:45 31/08/2019 - 20:15
Het Wapen van Amsterdam 39 Steiger 14 Binnenkant 31/08/2019 - 22:45 31/08/2019 - 23:15
HORIZON 80 Bodecentrum Buiten 16/09/2019 - 18:00 17/09/2019 - 09:00
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 10:45 22/09/2019 - 11:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 14:15 22/09/2019 - 14:45
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 22/09/2019 - 15:45 22/09/2019 - 16:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 15/09/2019 - 10:45 15/09/2019 - 11:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 15/09/2019 - 14:15 15/09/2019 - 14:45
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 15/09/2019 - 15:45 15/09/2019 - 16:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 08/09/2019 - 10:45 08/09/2019 - 11:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 08/09/2019 - 14:15 08/09/2019 - 14:45
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 08/09/2019 - 15:45 08/09/2019 - 16:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 10:45 01/09/2019 - 11:15
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 14:15 01/09/2019 - 14:45
IJveer XI 23 Steiger 14 Binnenkant 01/09/2019 - 15:45 01/09/2019 - 16:15
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 12:00 20/09/2019 - 12:30
IJveer XIII 20 Steiger 14 Binnenkant 20/09/2019 - 16:00 20/09/2019 - 16:30
INSPIRE 135 IJRO 3 (B) 15/09/2019 - 01:00 17/09/2019 - 08:30
INSPIRE 135 IJRO 3 (B) 01/09/2019 - 01:00 03/09/2019 - 08:30
JOHANNES BRAHMS 82 Tolhuis LP 1 15/09/2019 - 13:00 16/09/2019 - 18:30
Klaas Kompaan 45 Azartplein 14/09/2019 - 17:00 14/09/2019 - 23:00
KLIMT 110 IJRW 3 16/09/2019 - 07:00 18/09/2019 - 12:00
KLIMT 110 IJRO 5 (D) 02/09/2019 - 07:00 04/09/2019 - 12:00
Magnifique II 63 Prins Hendrikkade 2 04/09/2019 - 19:00 05/09/2019 - 09:30
Magnifique II 63 Bodecentrum Buiten 28/08/2019 - 19:00 29/08/2019 - 09:30
MONA LISA 82 IJRW 2 19/09/2019 - 21:30 22/09/2019 - 13:30
MONARCH COUNTESS 110 IJRW 4 24/08/2019 - 07:30 26/08/2019 - 13:00
MONARCH COUNTESS 110 IJRO 5 (D) 07/09/2019 - 07:30 09/09/2019 - 13:00
MONARCH COUNTESS 110 IJRO 3 (B) 21/09/2019 - 07:30 23/09/2019 - 13:00
MONARCH DUCHESS 110 IJRW 3 11/09/2019 - 09:00 13/09/2019 - 18:00
MONARCH GOVERNESS 110 IJRW 4 28/08/2019 - 09:00 30/08/2019 - 18:00
morgenster 48 Prins Hendrikkade 2 24/08/2019 - 18:00 26/08/2019 - 11:00
MS ALEMANNIA 110 IJRW 5 23/09/2019 - 07:30 23/09/2019 - 23:00
MS CRUCEVITA 104 IJRW 6 27/08/2019 - 15:00 29/08/2019 - 23:00
MS CRUCEVITA 104 IJRW 4 10/09/2019 - 15:00 11/09/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 30/08/2019 - 17:30 30/08/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 30/08/2019 - 21:30 30/08/2019 - 23:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Binnenkant 31/08/2019 - 17:30 31/08/2019 - 19:30
MS De Jordaan 32 Steiger 14 Buitenkant 31/08/2019 - 21:30 31/08/2019 - 23:30
MS SIR WINSTON 67 Prins Hendrikkade 2 22/09/2019 - 10:30 22/09/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Prins Hendrikkade 1 15/09/2019 - 10:30 15/09/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 06/09/2019 - 12:30 08/09/2019 - 09:30
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 30/08/2019 - 12:30 01/09/2019 - 09:30
MS SIR WINSTON 67 Prins Hendrikkade 2 08/09/2019 - 10:30 08/09/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Prins Hendrikkade 1 01/09/2019 - 10:30 01/09/2019 - 17:00
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 20/09/2019 - 12:30 22/09/2019 - 09:30
MS SIR WINSTON 67 Tolhuis LP 1 13/09/2019 - 12:30 15/09/2019 - 09:30
Nirvana 49 Zaanse Schans 11/09/2019 - 13:45 11/09/2019 - 15:45
PRINCESS 80 Tolhuis LP 2 19/09/2019 - 19:00 22/09/2019 - 09:00
Prins van Oranje 52 Steiger 14 Buitenkant 11/09/2019 - 17:30 11/09/2019 - 19:30
Prins van Oranje 52 Steiger 14 Buitenkant 11/09/2019 - 21:00 11/09/2019 - 23:00
Prins Willem Alexander 85 IJRW 2 28/08/2019 - 13:00 29/08/2019 - 08:00
Prinzessin Sisi 109 IJRW 6 31/08/2019 - 08:00 31/08/2019 - 18:00
Prinzessin Sisi 109 IJRW 4 03/09/2019 - 00:00 05/09/2019 - 18:00
RHEIN MELODIE 132 IJRO 2 (A) 04/09/2019 - 08:00 04/09/2019 - 23:59
RHEIN MELODIE 132 IJRO 2 (A) 15/09/2019 - 08:00 15/09/2019 - 23:59
RHEIN MELODIE 132 IJRO 2 (A) 18/09/2019 - 08:00 18/09/2019 - 23:59
RHEIN MELODIE 132 IJRO 3 (B) 01/09/2019 - 08:00 01/09/2019 - 23:59
RHEIN SYMPHONIE 132 IJRO 4 (C) 03/09/2019 - 20:15 04/09/2019 - 14:00
RHEIN SYMPHONIE 132 Bodecentrum Buiten 04/09/2019 - 15:30 04/09/2019 - 21:30
RIVER CONCERTO 110 IJRW 3 01/09/2019 - 08:00 03/09/2019 - 14:00
RIVER DUCHESS 110 IJRW 3 09/09/2019 - 05:00 11/09/2019 - 16:15
RIVER EMPRESS 110 IJRW 3 15/09/2019 - 01:00 17/09/2019 - 13:00
RIVER EMPRESS 110 IJRW 3 30/08/2019 - 05:00 30/08/2019 - 16:00
RIVER EMPRESS 110 Bodecentrum Buiten 17/09/2019 - 14:00 17/09/2019 - 19:00
RIVER NAVIGATOR 110 IJRW 5 18/09/2019 - 07:00 20/09/2019 - 12:00
RIVER NAVIGATOR 110 IJRO 5 (D) 02/09/2019 - 06:00 04/09/2019 - 13:00
RIVER PRINCESS 110 IJRW 4 31/08/2019 - 07:30 02/09/2019 - 13:30
RIVER RHAPSODY 110 IJRW 3 07/09/2019 - 08:00 08/09/2019 - 12:00
RIVER VOYAGER 135 IJRO 3 (B) 16/09/2019 - 00:30 18/09/2019 - 23:00
ROYAL CROWN 110 IJRW 4 13/09/2019 - 00:01 16/09/2019 - 14:00
S.S. ANTOINETTE 135 IJRO 1 08/09/2019 - 05:00 08/09/2019 - 16:00
S.S. ANTOINETTE 135 IJRO 1 22/09/2019 - 05:00 22/09/2019 - 16:00
SANS SOUCI 82 Javakade LP 1 04/09/2019 - 17:00 06/09/2019 - 13:30
Scenic Crystal 135 IJRO 1 28/08/2019 - 07:00 29/08/2019 - 12:15
Scenic Crystal 135 IJRO 6 10/09/2019 - 08:30 12/09/2019 - 12:15
SCENIC JADE 135 IJRW 6 15/09/2019 - 08:30 17/09/2019 - 12:15
SCENIC JEWEL 135 IJRO 6 01/09/2019 - 08:30 03/09/2019 - 12:15
SCENIC OPAL 130 IJRO 3 (B) 17/09/2019 - 08:30 19/09/2019 - 12:30
SCENIC PEARL 135 IJRO 2 (A) 25/08/2019 - 08:30 27/08/2019 - 12:15
SCENIC PEARL 135 IJRO 5 (D) 22/09/2019 - 08:30 24/09/2019 - 12:30
Schuttevaer 49 Steiger 14 Buitenkant 13/09/2019 - 09:30 13/09/2019 - 11:00
Schuttevaer 49 Steiger 14 Buitenkant 13/09/2019 - 16:00 13/09/2019 - 18:00
SERENA 90 IJRW 2 06/09/2019 - 12:00 07/09/2019 - 17:30
SERENA 90 IJRW 5 30/08/2019 - 12:00 31/08/2019 - 17:30
SERENA 90 IJRW 5 20/09/2019 - 12:00 21/09/2019 - 17:30
SERENA 90 IJRW 2 13/09/2019 - 12:00 14/09/2019 - 17:30
SERENADE 1 110 IJRW 4 06/09/2019 - 15:00 08/09/2019 - 13:00
Staets 2 18 Bodecentrum Buiten 12/09/2019 - 12:45 12/09/2019 - 14:00
Staets 2 18 Bodecentrum Buiten 12/09/2019 - 15:45 12/09/2019 - 17:00
Stortemelk 38 Steiger 14 Binnenkant 28/08/2019 - 20:45 28/08/2019 - 22:00
Stortemelk 38 Steiger 14 Binnenkant 02/09/2019 - 13:30 02/09/2019 - 15:30
Stortemelk 38 Steiger 14 Binnenkant 02/09/2019 - 17:30 02/09/2019 - 18:30
SWISS CROWN 110 IJRW 6 08/09/2019 - 09:00 09/09/2019 - 03:00
SWISS CROWN 110 IJRW 5 01/09/2019 - 09:00 02/09/2019 - 03:00
SWITZERLAND II 100 IJRW 5 23/08/2019 - 16:00 27/08/2019 - 12:30
SWITZERLAND II 100 IJRW 4 16/09/2019 - 06:00 16/09/2019 - 13:00
SWITZERLAND II 100 IJRW 5 06/09/2019 - 16:00 10/09/2019 - 12:30
THURGAU PRESTIGE 110 IJRW 4 14/09/2019 - 07:30 14/09/2019 - 20:00
THURGAU PRESTIGE 110 IJRW 3 06/09/2019 - 07:30 06/09/2019 - 20:00
THURGAU PRESTIGE 110 IJRW 4 29/08/2019 - 07:30 29/08/2019 - 20:00
TRAVELMARVEL DIAMOND 135 IJRO 6 15/09/2019 - 12:00 17/09/2019 - 08:45
TRAVELMARVEL JEWEL 135 IJRW 6 01/09/2019 - 12:00 03/09/2019 - 08:45
TRAVELMARVEL SAPPHIRE 135 IJRO 4 (C) 29/08/2019 - 12:00 31/08/2019 - 08:45
TREASURES 110 IJRW 5 04/09/2019 - 09:00 06/09/2019 - 00:00
VIKING AEGIR 135 IJRW 6 11/09/2019 - 04:00 11/09/2019 - 23:55
VIKING ALRUNA 135 IJRW 6 14/09/2019 - 02:00 14/09/2019 - 23:30
VIKING ALRUNA 135 IJRO 3 (B) 31/08/2019 - 02:00 31/08/2019 - 23:30
VIKING BALDUR 135 IJRO 2 (A) 01/09/2019 - 04:00 01/09/2019 - 23:55
VIKING BRAGI 135 IJRO 2 (A) 07/09/2019 - 04:00 07/09/2019 - 23:55
VIKING EINAR 135 IJRO 6 04/09/2019 - 02:00 04/09/2019 - 23:30
VIKING EINAR 135 IJRO 6 18/09/2019 - 02:00 18/09/2019 - 23:30
VIKING EIR 135 IJRO 3 (B) 30/08/2019 - 02:00 30/08/2019 - 23:30
VIKING EIR 135 IJRO 5 (D) 13/09/2019 - 02:00 13/09/2019 - 23:30
VIKING EISTLA 135 IJRO 4 (C) 26/08/2019 - 02:00 28/08/2019 - 23:30
VIKING EISTLA 135 IJRO 4 (C) 15/09/2019 - 02:00 17/09/2019 - 23:30
VIKING GEFJON 135 IJRO 4 (C) 03/09/2019 - 04:00 03/09/2019 - 23:55
VIKING HERJA 135 IJRO 3 (B) 27/08/2019 - 02:00 27/08/2019 - 23:30
VIKING HERJA 135 IJRO 6 24/09/2019 - 02:00 24/09/2019 - 23:30
VIKING HERJA 135 IJRO 1 10/09/2019 - 02:00 10/09/2019 - 23:30
VIKING HLIN 135 IJRO 3 (B) 15/09/2019 - 01:00 15/09/2019 - 19:00
VIKING HLIN 135 IJRO 4 (C) 01/09/2019 - 01:00 01/09/2019 - 23:30
VIKING KARA 135 IJRO 3 (B) 08/09/2019 - 02:00 08/09/2019 - 23:30
VIKING KARA 135 IJRW 6 22/09/2019 - 02:00 22/09/2019 - 23:30
VIKING LIF 135 IJRO 6 28/08/2019 - 04:00 28/08/2019 - 23:55
VIKING LOFN 135 IJRO 2 (A) 29/08/2019 - 02:00 29/08/2019 - 23:30
VIKING LOFN 135 IJRO 3 (B) 12/09/2019 - 02:00 12/09/2019 - 23:30
VIKING MAGNI 135 IJRO 5 (D) 15/09/2019 - 04:00 15/09/2019 - 19:00
VIKING MANI 135 IJRO 2 (A) 06/09/2019 - 02:00 06/09/2019 - 23:30
VIKING MANI 135 IJRO 3 (B) 20/09/2019 - 02:00 20/09/2019 - 23:30
VIKING MIMIR 135 IJRO 3 (B) 30/08/2019 - 04:00 30/08/2019 - 23:55
VIKING MODI 135 IJRO 2 (A) 16/09/2019 - 01:00 16/09/2019 - 23:55
VIKING SIGRUN 135 IJRO 5 (D) 28/08/2019 - 02:00 28/08/2019 - 23:30
VIKING SIGRUN 135 IJRO 2 (A) 11/09/2019 - 02:00 11/09/2019 - 23:30
VIKING SIGYN 135 IJRO 2 (A) 17/09/2019 - 02:00 17/09/2019 - 23:30
VIKING SIGYN 135 IJRO 2 (A) 03/09/2019 - 02:00 03/09/2019 - 23:30
VIKING SKADI 135 IJRO 5 (D) 21/09/2019 - 04:00 21/09/2019 - 23:55
VIKING SKIRNIR 135 IJRO 2 (A) 02/09/2019 - 04:00 02/09/2019 - 23:55
VIKING TIALFI 135 IJRO 1 07/09/2019 - 02:00 07/09/2019 - 23:30
VIKING TIALFI 135 IJRO 1 21/09/2019 - 02:00 21/09/2019 - 23:30
VIKING TIR 135 IJRO 4 (C) 05/09/2019 - 04:00 05/09/2019 - 23:55
VIKING TIR 135 IJRO 4 (C) 19/09/2019 - 04:00 19/09/2019 - 23:55
VIKING VE 135 IJRO 5 (D) 17/09/2019 - 04:00 17/09/2019 - 23:55
VIKING VIDAR 135 IJRO 3 (B) 05/09/2019 - 02:00 05/09/2019 - 23:30
VIKING VIDAR 135 IJRO 2 (A) 19/09/2019 - 02:00 19/09/2019 - 23:30
VIKING VILI 135 IJRW 6 13/09/2019 - 04:00 13/09/2019 - 23:55
VISTA STAR 135 IJRO 3 (B) 28/08/2019 - 10:00 29/08/2019 - 04:30
Zaanprinses 34 Zaanse Schans 31/08/2019 - 13:00 31/08/2019 - 15:00